Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nehezen ment a hozzátáp...

Akinek nehezen ment a hozzátáplálás, hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1-2 hónap is eltelt, hogy kiváltson egy étkezést. nálunk nehezen megy nagyon....
2013. febr. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért? Semmit nem eszik vagy csak kanállal nem?
2013. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
cumisüvegből eszik rendesen, de abból nem akarok pépes kaját
2013. febr. 8. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Off. Nálam is igy van.7 hónapos és nem bírtam kíváltani teljessen egy étkezést se.reggelizik pàr kanál pépet, délben jo ha a fele adagot megeszi, uzsonnát hagyjuk mert annyira kevés vacsora szintén. Minden étkezés után cici van lehet ez a baj.viszont ha nem adom képes nekem éhenhalni. Tápszert nem fogadja el mar próbáltam az összes létező modon.bocs hogy hosszu lett.mi ott tartunk.
2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad erőltetni! Hagyni kell, hogy a gyerek diktáljon. Nálunk a doki is és a védőnő is ezen az állásponton van szerencsére. 7 hónapos volt múlt héten a fiam, és a kóstolásnál tartunk: pár kanál lé (új íz gyanánt (répa) és utána 1/3 üveg gyümölcs (barack), tegnap jó napja volt 1/2 üveggel megevett. Este fürdés előtt fél órával kap cumisüvegből 120 ml Sinemil pépet. Szerencsére van tejcsi, bár éjjel gyakran ébred. Még így is 1 hónap alatt 250 grammot hízott, pedig a 6-7 hónap között csak anyatejet kapott: mindent elutasított: száj összezár, fej elfordít. Ha 2 nap ezt csinálja 2 napot nem is próbálkozok, esetleg lével, de kanálból. Ha nem veszít a súlyából, ne aggódj, nem minden gyerek vág be 2 nap után 1 üvegnyi kaját. Cicit és nem adok még utána, mert két szopi között kóstolunk ez még nem mennyiség.
2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!