Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrbe kihez forduljak szülés...

Győrbe kihez forduljak szülés utáni depresszióval?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos,szülés óta vannak gondjaim,reméltem,hogy elmúlnak,de már nagyon rossz állapotba vagyok,lépnem kell,de nem tudom merre induljak?
2013. febr. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt. Ő szerintem biztos tud neked segíteni. Az elsővel meg ne foglalkoz.
2013. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első baromi bunkó vagy! szerintem próbáld meg a védőnőddel megbeszélni, szerintem ő biztos tud ajánlani valakit. Győri vagyok sajnos nem tudok konkrétan ajánlani senkit...
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vedönöknek van listaja, hogy kihez fordulhatsz ilyen esetben. Nekem legalabbis a vedönö hozott egy listat es együtt beszeltük meg vele, hogy ki lenne nekem jo es miert. Bar en miskolci vagyok, de gondolom orszagosan ez ugyanugy müködik.

A bunkokkal meg ne foglalkozz! Ez igenis letezö problema es az mar jo ut, ha belatod te magad is, hogy szükseged van pszichologusra! Engem anno fel ev alatt szedett rendbe a doki, bar en nagyon kesön mentem el hozza, mert tele beszeltek a fejem, hogy ez csak "luxus betegseg"!

2013. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak most néztem meg,az első kommentet gondolom törölték,mert én már nem látom,biztos nagyon lelkesítő volt...Akkor felveszem a kapcsolatot a védőnővel.
2013. febr. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!