Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatónál illik az...

Babalátogatónál illik az idősebbik gyereknek is vinni valamit?

Figyelt kérdés

Ha igen,adnátok tanácsokat mit vihetnék?15hónapos.

Köszönöm.


2013. febr. 9. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy illik, hanem általában véve tanácsos. Épp elég a nagytesónak, hogy most mindenki a kicsivel foglalkozik inkább. Valami apróbb játékot, kedvességet vigyél, helyes kis ujjbábokat vagy fürdős játékot, de mindenképp olyat, aminek a gyerek örül, és nem a szülők.
2013. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is vinnék. Nem kell nagy dologra gondolni. Akár egy szelet csoki is elég.
2013. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,ne legyen féltékenysegi roham,siras.Kifesto es szines ceruza.Elfoglalja.De 15 honapos örül minden szines kütyünek is.
2013. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, valami apróságot vigyél

valami olyat, ami csak az övé lesz.

2013. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most te komolyan elmennél úgy hogy nem viszel semmit ha itt azt írják? Ez bunkóság. Ha elmegyünk valahová vendégségbe illik mindenkinek vinni valami apróságot. (kivéve ha pl családi ünnepről, szülinapról névnapról van szó, de a gyerkeknek még akkor is dukál legalább egy-egy szelet csoki, vagy egy matrica stb.


Itt pl. az anyukának virág, vagy bonbon, esetleg valamilyen spéci kozmetikum, apukának egy üveg ital, az új babának valami nagyobb dolog, vagy egy kis babajáték és mondjuk pelus, ami hasznos is, a nagyobb nak meg pl zsírkréta, matricák, valami édesség.

2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Kedves utolsó!

Mindenképpen vittem volna valamit inkább ötlet nem volt és megerősitésre vártam igen,mert külföldön élek és nőttem fel és nem Magyar emberekhez megyek látogatóba gondoltam megkérdezem mi a szokás Magyarországon,és nem,nem érzem magam hülyének azért mert ezt a kérdést felmertem tenni.A picinek már régen megvettem,azzal nem volt probléma.Sőt az anyukának is kész.

Játék a kisfiúnak kb.2szobára való van,ceruzához,kifestőhöz túl kicsi,csokit sem kap a szüleitől,tehát én sem viszek neki.

2013. febr. 9. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Kifestöhöz nem kicsi.Nem kell precizen szineznie ..a lényeg hogy elfoglalja magát.De ha kisfiu akkor kisautonak is örül,ha semmikepp nem akarsz jatekot vinni,akkor vigyel neki babakekszet,ivolevet.
2013. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen idös az idösebb gyerek?
2013. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15hónapos.
2013. febr. 9. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is vinnék, viszek mindig. Matrica, pár tégely play doh gyurma, a kedvenc gyümölcse, egy könyv szerintem belefér.
2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!