Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szülinapja a babátoknak ha...

A szülinapja a babátoknak ha hétköznapra esik, mikor tartjátok? Aznap vagy előtte/utána hétvégén?

Figyelt kérdés
Nemsokára jön az első szülinap. Nagyon szeretném ha jol sikerülne. De pont hétköznapra esik. és a családbol sokan estig dolgoznak így szerintem nem lenne jó a napján tartani. És mennyire készültetek kaja téren?

2013. febr. 9. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a közelebb eső hétvégén tartottuk. Mivel délután tartottuk, csak süti és torta volt.
2013. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt a közel eső hétvégét választjuk, ami jó a családnak (nagyszülők, tesók messze élnek, így elég macerás összehozni mindenkit).

Ha ebéd körül jönnek, akkor jobban készülök (ebéd és torta, sütik), ha délután jönnek, akkor valami rágcsálnivaló, szendvics és torta.

2013. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magunkban azon a napon ünnepelünk. Család mindig utána következő hétvégén jön.

Előtte nem ünnepelünk.

2013. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi aznap tartjuk, mondjuk ekkora gyereknek még nem rendezünk bulit, csak a nagyszülők jöttek.
2013. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a napján tartunk minden szülinapot, babákét is akkor fogjuk.
2013. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok se szülő, se baba, azért válaszolok. :)

Nekem szerdán volt, anyum most hétvégén akarja megtartani. Ebéddel "kezdünk", így majorannás csirkét csinál. Tortáról nem tudok, de bizti lesz. :D

17/L

2013. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!