Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék babámon segíteni?

Hogy tudnék babámon segíteni?

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon görcsöl a hasa, de ez a mai nap volt a csúcs. Hasmenése nincs ma nagyon nehezen pukizott, a széklete sárgás. Tornáztatom espumisant adok neki itatom... Mit tudok még tenni? Dr nő normaflore-t ajánlott de nem lett jobb a helyzet :(. 10 hónapos.

2013. febr. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen elmennek egy masik orvoshoz. Egy meleg fürdö biztosan jot tenne, mivel ez lazito hatasu. (De ne legyen 36 foknal melegebb a viz.) Ha finoman maszirozod a kis hasat, az is hasznalhat. A sargas szeklet - ugy tudom - normalisnak szamit. (Nekem egy 5 honapos babam van.)
2013. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edeskomeny, komeny tea egy próbát megér szerintem. Van akinek a szelcso segített, bár ott nehéz kakilasra használták, de mindig pukizott is tőle a baba.
2013. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a kamilla teát tudom ajánlani (patikai kamillából, nem filteresből).

Az én lányomnak ez vált be mindig, mert nyugtató hatású.

Enyhére főztem neki.


A kömény babámnak nagyon rossz volt, mert csak jobban fájt tőle a hasa, de persze azt is kipróbáltam, mert sok babánál valóban beválik.

2013. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És nem vizsgálta ki a doktornő? Nem kellett székletmintát leadni vagy ilyesmi? Gondolom a pocakfájás most jött elő, mert már 10 hónapos, a klasszikus csecsemőkori pocakfájás, ha volt is, gondolom már elmúlt.

És mit mondott a doktornő, mitől fájhat a pocak?

A Normaflore-nál vannak sokkal hatékonyabb probiotikumok is, pl. Protexin Restore, Bonolact Pro+Kid.

2013. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. mecsek baby teát szokott kapni. szerdán kapott tizire egy olyan üveges bébiételt amit eddig még soha maracuja-őszibarack, és azóta szenvedünk. de hát annak már ki kellett volna mennie nem? :(
2013. febr. 10. 08:32
 6/8 A kérdező kommentje:
ja a Dr nő azt mondta hogy ez boríthatta fel a bélflóráját és ha nem javul majd vigyük vissza.
2013. febr. 10. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem már jobban kellene lennie. Még mindig nem javult semmit a helyzet?
2013. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma mérföldekkel jobb, nem is sírt (eddig).. talán az espumisan miatt. már kétszer is kakilt ma, tegnap este csak szenvedett nem sikerült neki. köszi az érdeklődést :)
2013. febr. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!