Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hülye kérdés, de van...

Tudom hülye kérdés, de van olyan, akinek hasonló problémája van?

Figyelt kérdés
egész terhességem alatt gyakran jártam pisilni,most 2és fél hónapos a babám és még mindig.Persze attól,hogy sokat iszok,de éjszaka is kijárok 3-szor,négyszer,pedig lefekvés előtt nem is iszok.Szerintem én ébresztem fel ezzel a babámat.
2013. febr. 11. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h nem "szervi" oka van, hanem hogy nem alszol igazán mélyen, nagyon figyelsz a babára, minden neszre. Ha nem tudok aludni és felkelek valamire mindig azt érzem h ki kell mennem pisilni, de ha nem ébreszt semmi alszom reggelig :). Amúgy szerintem nyugodtan tegg át külön szobába van baba aki úgy jobban alszik, meg érted...neki minegy hogy hol a kiságy úgyse lát ki onnan, így picinek meg könyebben megszokja h külön van.
2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Detto mint az elso:) ha felebredek vmi neszre akkor egybol erzem h pisilnem kell es addig nem is birok elaludni amig nem meek ki. Sztem sem alszol melyen gondolom a babad miatt es ezert erzekeled h pisilned kell.
2013. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!