Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA sensitive tápszertől...

Beba HA sensitive tápszertől fájhat a babám pocija?

Figyelt kérdés
Szerintetek mekkora az esélye annak, hogy a 11 hónapos fiamnak ettől a tápszertől fáj a hasa. Kb 1 hós korában kezdődött és azóta nem szűnt meg. Már a létező összes csodaszert kipróbáltuk, óvatos vagyok a hozzátáplálással, mégis folyton felpuffad és pukizik. Ez az egyetlen ami a hónapok alatt állandó az étkezésében.

2013. febr. 11. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányom ettől a tápszertől iszonyatosan ordított úgyhogy biztos lehetséges.
2013. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem egyik babámnál sem jött be de ami tuti befutó volt nálunk az a kék jegesmedvés milumil.
2013. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig elvileg ez pont hasfájás ellen van. Jó tudni, hogy mégis okozhat bajt. Köszi a válaszokat
2013. febr. 11. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem minden tápszer okozhat hasfájást. baba függő melyik jön be.
2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy tejallergiás?
2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi picurink sokkal jobban szenvedett tőle, szó szerint üvöltött, mint a normáltól. Lactogen harmony vált be nálunk. Igaz Colief cseppet és Espumisant is kapott. Azóta csend és nyugalom van :)
2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be a BEBA HA Start, se a Sensitiv, születésekor ezeket használuk, de fájt a hasa, így váltottunk Milumil Komfort 1-re, az bevált, majd később Milumil 1 Oprimát ettünk, az is jó volt. Most 7 hónapos múlt és már nem írja fel a doki receptre az Optima 1-et, így most a Lactogen Harmonyt eszi. Szerintem is fájhat a BEBától a hasa, esetleg próbáljatok ki mást.
2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Elsősorban leszögezem,hogy nem vitázni akarok,csak az érem másik oĺdalát mutatnám be.

Mi 6napja kezdtük el használni ezt a tápszert és bevált. Az igazsághoz hózzá tartozik,hogy kapja mellé az Espumisant,de azt eddig is kapta a tóbbi tápszerrel mindhiába.

Mi a Milumillel kezdtük

2013. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!