Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult hányás az 1-2...

Előfordult hányás az 1-2 hetes csecsemődnél? Mitől volt? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
Az orvost hívtuk, mert sugárba hányt etetés után 10 perccel. Szerinte sokat evett. Láza nincs, és nem is nyomott, olyan, mint lenni szokott.
2013. febr. 12. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hetesnél fordult elő, nem tudtam mi lehet, kétségbeestem és estére újra megjött nekem a várva várt havi.... A hormonok már dolgoztak és az érződik a tejen! De lehet, hogy olyat ettél ami neki nem esett jól!
2013. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

néha előfordul, túlette magát, túl mélyre nyújt a szájába, nagyon sok levegőt nyelt és a böfiből hányás lett (akkor már nincs megállás kijön az egész sugárban)

ritkábban: ha nem csak 1x van ez hanem második harmadik alkalommal is az se tragédia, kis gymorrontás ha nincs láz, nem etetni amíg ki nem jött minden, figyelni h ne száradjon ki és sterilizálni. ne aggódj :)

2013. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 1 hónaposan hányt sugárban. Nagyon megijedtem, de utána ugyanúgy mosolygott, semmi baja nem volt. Utána még 1x előfordult és a védőnőnk azt mondta hogy 20 percel evés után, ráetettem és ez volt a gond. Azóta legalább 2 órát várunk az etetések közt és nem is hányt többet. Nálatok ha nincs semmi más tünet, akkor valóban az lehetett a gond hogy sokat evett, ne aggódj. :)
2013. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tiszta stressz ez az elsőgyerekesdi... :)
2013. febr. 12. 09:39
 5/5 lekoklar válasza:
Mi is elsőgyerekesek vagyunk. Nekünk 2 szer is előfordult, persze nem egymás után, hogy sugárban hányt. Előtte evett, utána nyűgösködött, nem akart a büfi se kijönni, de aztán sajnos sugárban kijött a drágánkból a kaja. Úgy sajnáltam, de láttam rajta, hogy megkönnyebbült. Ivott egy kis teát,hogy ne marja a nyelőcsövét a sav. Ne aggódj, ha nem lázas, nem nyűgösebb mint szokott, semmi probléma. Nagyon picike a pár hetes csecsemők gyomra.
2013. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!