Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csináltam?

Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Azt hiszem csődöt mondtam anyaként! :( A férjem már 2 hónapja itthon van velünk, a fél éves kisfiam már szinte csak vele van el, rá mosolyog, az ő hangjára nyugszik meg. Eddig mindig velem aludt, de tegnap éjjel már nem maradt el velem csak az apjával. Pedig én úgy érzem mindent megtettem mondókákat tanultam, éjjel mindig keltem hozzá, soha még csak hangosabban sem szóltam rá. Mit rontottam el?
2013. febr. 12. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem veled kellene aludnia, sem az apjával, hanem a saját ágyában. Éjjel nem kellene etetni. Mondókákat csak akkor van értelme mondani neki, ha már megérti, 8-9 hónapos korában.

Nem rontottál el semmit, de vannak ilyen időszakok a babáknál.

2013. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lekoklar válasza:

előző: mi az, hogy éjjel nem kell etetni? és ha felkel, mert éhes??? hagyja hadd bömböljön??? nem lennék a gyereked helyébe

Mondókákat igen is lehet mondani Nekik, mert pl az enyém imádja, végig mosolyog rajta!!

az igaz, hogy a saját ágyában kellene éjszaka aludni, de nappal szerintem nyugodtan aludhat veled! és semmit nem rontottál el! az apukára is szüksége van a piciknek!!

2013. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen egyet értek a másodikkal!Az én fiam is olyan,hogy igényli az éjszakai evést,és hiába van saját ágya csak meletünk hajlandó elaludni igenis vannak ilyen babák,és ami a mondókákat illeti az én fiam első perctől igényli már a pocakomban is hallgatta őket.

Kérdező teljesen jól csinálsz mindent nem vagy csőd,csak folyton te voltál vele így most apához vágyik nálunk is ez van.Ha hazajön apa akkor ő a minden.Nyugi minket is szeretnek.

Egy 5,5 hónapos rosszcsont anyukája.

2013. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvesek vagytok, de most valahogy nem vigasztal semmi. Úgy érzem engem kevésbé szeret a fiam. Lassan ott fogunk tartani, hogy már majd a kezemben sem lesz el. A párom meg még ront is a helyzeten, nem hogy segítene. Ő élvezi hogy ennyire szereti a kicsi.
2013. febr. 12. 12:19
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nyugi! semmit nem rontottál el. ez egy ilyen időszak nála. Gondolj arra hogy apuka is megérdemli azt hogy most ő legyen a fontos, az első fél évben inkább anyásak a babák, az apukáknak ez pont ugyanolyan szar érzés mint most neked ez... gondolj arra hogy megérdemli a párod hogy most egy kicsit ő legyen az első, aztán majd szépen beáll az egyensúly. Te meg használd ki a helyzetet, menj barátnőzni, vásárolni, sportolni, élj a hobbidnak végre, kösd le magad bármivel. És semmiképp se hibáztasd magad, mert hidd el hogy lesz még a fiad úgy anyás, hogy vissza fogod sírni ezt az időszakot legalább egy picit ;)
2013. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Már sokkal jobban vagyok, kicsit túl is reagáltam! :) Nagyon fáradt vagyok! :)
2013. febr. 14. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!3-as vagyok.Néha nálam is előfordul :)Tudod front hatás:)
2013. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!