Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Erdő Gabriella gyerekorvos...

Dr. Erdő Gabriella gyerekorvos Győrben. Ismeri valaki? Egyszerűen nem tudom elérni.

Figyelt kérdés
Kislányomat szeretném elvinni hozzá, mert a dokik folyton antibiotikummal tömnék (streptococcus miatt), de mindig visszatér. Olvastam más anyukák tapasztalatait, hogy a homeopátia segítségével kilábaltak belőle. Egy próbát megér. Segítenétek, hogy mikor és milyen számon tudnám elérni a doktornőt? Róla jókat hallottam. Esetleg ha ajánlatátok másik homeos gyerekorvost Győrben vagy Komáromban azt is megköszönném.
2013. febr. 12. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
06-20/242-23-23
2013. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen a számon próbáltam elérni, ez van megadva a weboldalán és egyéb helyeken is. Sajnos nem vette fel. Próbáltam délelőtt, délután, csütörtökön, mert úgy tudom akkor fogad homeos pácienseket. Megpróbálok elérni valaki mást.
2013. febr. 12. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem ezen a számon még pár hónapja felvette. Lehet, hogy szabadságon van? Hívd fel a Salvia Patikát, ők elég szoros kapcsolatban vannak a felettük lévő rendelővel, ahol a doktornő is rendel, lehet, hogy tudnak róla valamit.06-96/436-535
2013. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infót. Egyébként neked milyenek a tapasztalataid a doktornővel? Segített rajtatok?
2013. febr. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!