Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír 4,5 hónapos, tápszer...

Miért sír 4,5 hónapos, tápszeres kislányom evéskor?

Figyelt kérdés
Leginkább az esti etetésnél fordul elő, hogy eszik, aztán egyszer csak elkezd üvölteni, és utána már képtelenség visszadugni a cumit a szájába, pedig még éppen csak egy picit evett. Ma viszont a tízórainál fordult elő, amikor kanállal etettem. Nem tudtam eldönteni, hogy még éhes és azért üvölt vagy már elég neki és azért. Fordult már elő másnál is hasonló? Mit tettetek? Mi oldotta meg a problémát?

#tápszer #5 hónapos #sír evéskor
2013. febr. 12. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mostanában fordul elő ugyan ilyen szituáció! Nálunk az a baj, hogy valószínűleg este előbb elálmosodik és azért nem eszik rendesen, sír, hogy tegyem le aludni! A tízórai ugyan ezért nem jön össze, reggeli után elálmosodik elég hamar és a tízórai már nem kell neki! Ezért leginkább délután adom neki a gyümölcsöt, a védőnő szerint teljesen jó így, azt mondta annyira nem kell ragaszkodni semmihez, csináljam úgy, ahogy a babának jó, majd idővel úgy is alakul!
2013. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hányas cumival eteted?

nálunk ilyen csak akkor volt, mikor kicsi volt a cumin a lyuk, vagy a tápszertől eldugult...amint orvosoltuk ezt a gondot már nem volt sírás

2013. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Ja és hát mi az alvási időn változtattunk emiatt!
2013. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a szituációban járunk. Naponta többször kabaré az etetés. Én a fogára gyanakodtam. Mi még csak 3,5 hónaposak vagyunk, kb 3 hete elkezdett kevesebbet enni, aztán 2 hete üvölteni kaja közben. tegnap jöttem rá, hogy hogy tudom csitítani, bár enni akkor sem eszik. A cumisüveg cumijával dörzsölöm a lenti ínyét, így a sírás abbamarad.Persze türelmesen várni kell vele.Néha néha meg rákapott a cumira,és evett egy kicsit közben, de kb a féladagot. Úgyhogy szerintem a foga lehet, és mihelyst ráharap a cumira elkezd neki érzékeny lenni az ínye,és ezért fájhat. Én erre tippelek.Kitartást!
2013. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csinált ilyet egy idő után elhagyta, nem jöttem rá az okára, fogára gondoltam de aztán nem csinálta egy idő után.
2013. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első: igen, én is azt gyanítom, hogy este már túl fáradt. A cumi 2-es lyukú, már azon is gondolkodtam, hogy kicserélem nagyobbra. Meglátjuk mi lesz.


Köszönöm mindenkinek a válaszait.

2013. febr. 13. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!