Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifliből mekkora az a mennyisé...

Kifliből mekkora az a mennyiség, ami már elég egy10,5 hónapos babának uzsonnára?

Figyelt kérdés
Most még csak kóstoltuk és mellé kapott gyümölcsöt. De nem tudom mikor hagyhatom el a gyümölcsöt.
2013. febr. 12. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el a gyümölcsöt. Kiflit reggel szoktam neki adni a tej/tápszer mellé. Vagy esetleg vacsorára. A gyümi tökéletes uzsira.
2013. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 9,5 hónapos,reggeli szopi után kap vajas kalács falatkákat,vagy sajtos kenyérkét,a mennyiség mindig változó,amennyit elfogad,de ne hagyd el a gyümölcsöt,az is fontos nekik.
2013. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek. Akkor reggelihez rakom tápszer mellé, és hagyom az uzsira a gyümölcsöt, joghurtot, és túrót :).
2013. febr. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!