Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött pici babámnak...

Újszülött pici babámnak melyik törlőkendőt használjam?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptunk Huggies Pure newborn-ilyen világos csomagolásút meg zöld Babyloveosat. Gondolom azt fogjátok írni, mindegy melyiket bontom meg, de mégis melyikkel fogok könnyebben boldogulni az első napokban? (kórház).

Okoz valami problémát ha törlőkendőt mindig mást használok?mert gondolom még kapunk ilyet olyat.



2013. febr. 12. 17:12
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Attól függ hogy milyen a babád bőre.Ezt majd csak használat után fogod tudni kideríteni hogy melyik lesz a jó.Huggis pure nekem pl nem jött be,mert könnyen szakadt.Rossmann DM-es saját márkás törlőkendők bejöttek.Ki kell próbálni több félét.
2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a Huggies Pure a kedvencem, ezt vittem a kórházba is. Azóta már sokat teszteltem.
2013. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En pl. csak a neogranormonos popsit aorlot hasznalom. egy tesztrol olvastam a neten h az minosult a legjobbnak a legtermeszetesebb anyagok vannak benne bababornek a legjobb! En is kaptam huggist de en nem hasznaltam fel. a babyloveot nem ismerem probat meger!

3hos kislany anyukaja

2013. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bébilávosból a fehéret használom, de a zöld is nagyon jó, csak az kamillás, de ha nem allergiás rá, akkor nagyon jó! Ritka egybként a kamilla allergia.
2013. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tökéletes lesz a Huggies, habár én elfogult vagyok vele szemben, mert imádom a Huggiest! A pelust és a törlőkendőt is. Azért szakad könnyebben, mert könnyebben lebomló anyagból van, de egy újszülött hig székletét könnyü letörölni.Én az elején állott vizes vattával töröltem a popójat, utána szárazra tsxtilpelussal otthon, csak utazáskoz volt popsitörlő. Mindegyik tele van egy csomo kelikáliával, a sensitivben nincs illatanyag, de ua. mint az illatositott. Amúgy már én is kipróbáltam sokfélét(16hós a kicsi), ha akciós a kedvenc jól bespájzolok.
2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs, kemikáliák!
2013. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos babámnak, érzékeny a bőre, ezért csak a Neogranormon vált be. Próbáltunk Liberot, Johnson's Baby-t, de azoktól piros volt a popsija. Majd nálatok is kiderül melyik válik be. Jó babázást!
2013. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!