Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turelmetlen anyukák, ti...

Turelmetlen anyukák, ti hogyan kezeltek bizonyos helyzeteket?

Figyelt kérdés
sajnos nem vok tul turelmes tipus és néha elszakad nàlam a cérna (fél éves a babàm) elofordul,h kiabàlok vele,és idegesit,ha ok nélkul ordit,vergodik . amugy nagyon imàdom,de gondolom ilyen màssal is van... meséljetek,kicsit talàn konyebb lesz,ha eszmét cserélunk
2013. febr. 12. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Fél évessel kiabálsz? :O Hát már ne haragudj de ez nem igazán szép dolog.Ő még kicsi,a sírással tudja kifejezni ha problémája van.Nekem a lányom 2,5 éves és én is sokszor felemeltem már a hangomat,de rájöttem ez ne vezet sehova.Mióta nyugodtabb vagyok vele,sokkal jobb a kapcsolatunk.
2013. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Én sem vagyok türelmes! De engem igazán csak akkor tud kiakasztani ha pont elaludnék este ő meg akkor kel! Onnantól kezdve ma pl. fél 4-kor feküdtem le! Na olyankor ki vagyok idegileg! Olyankor van,hogy hagyom sírni a kiságyban vagy csúnyát mondok! De akkor már tényleg nem bírom! Ölben ilyenkor is alszik csak akkor kezd el egyből ordítani ha leér a kiságyba!
2013. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Ok nélkül vergődik?Félévessel kiabálsz?? Ha te ilyen idegbeteg vagy, mit vársz a gyerekedtől, mitől legyen nyugodt??Érzi rajtad a feszültséget, azért ordít! Nőj fel! Nem nincs ilyen mással, csak az ilyen ideggyengékkel! Nekem is van gyerekem, de pici korában sosem emeltem fel a hangom!
2013. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Kimegyek az erkélyre, elszívok gyorsan egy fél cigit, és visszamegyek nyugodtan. Ekkor ő is megnyugszik. Véleményt nem kérek.
2013. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Na,pont az ilyen 3-as féle kedves és megértő valamint, ami a legfontosabb TÖKÉLETES nőszemélyek miatt nem kellett volna ezt a kérdést kiírni kedves Kérdező! Csak rosszabbul fogod magad érezni.

Egyébként, ha úgy érzed túl feszült vagy, menj ki egy kicsit, vegyél pár mély levegőt, aztán menj vissza.

2013. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert te vagy megtestesült anya, ugye 3.?
2013. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

4 igazad van!!! Én is így teszek! :) Ja és nem érdekel ki mit gondol erről!


3 Te TIPIKUS SZENT ANYA! Nem csak a te gyereked lehet boldog mert nem mersz rászólni! Az ilyen anyák miatt lesz tutyi mutyi a gyerek!

És nyugodtan lehet a lepontozni!

2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Én is elég türelmetlen vagyok!Ráadásul egyedül vagyok a 10 hónapos fiammal.Férjem külföldön dolgozik.Sajnos cigizek így igen,ha már nagyon ki vagyok rágyújtok!
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kimegyek szívok egy kis friss levegőt,iszom egy pohár vizet,bekapcsolok egy kis zenét.

Próbálj meg ne üvölteni,az senkinek sem jó:)

2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk mar a korhazban a babam szuletese 2. napjan azt mondta a szuleszno, hogy egy ilyen pici baba egy egesz csaladot kepes iranyitani, csak ezt sokat nem tudjak elkepzelni. Sokkal ertelmesebbek es ravaszabbak, mint gondolnank. Egy 6 honapos baba is igenis tud hisztizni. Meg kell vele ertetni, hogy nem lehet mindig az, amit o akar. En is raszolok az enyemre, o is vergodik es sokszor hisztizik. Ha en szolok ra, akkor csak visszanevet, ha az apja, akkor rogton el kezd sirni. Ennyit a ravaszsagarol. A nevelest hamar el kell kezdeni naluk, mert mindig tul kicsik lesznek es sajnalatra meltok arra, hogy raszoljunk. En nem a brutal uvoltesre es veresre gondolok, de attol, hogy erelyesebben raszolsz es latja az arcodon is, hogy komoly vagy semmi baja nem lesz. Ez csak az en velemenyem, termeszetesen mindenki ugy csinalja, ahogy erzi.
2013. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!