Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyjából 9 hónapos babádnak...

Nagyjából 9 hónapos babádnak mikor milyen típusú ételeket adsz? Jó az, ahogy én adom?

Figyelt kérdés

Reggeli bébidesszert (10 óra), ebéd főzelék (13 óra), uzsonna gyümölcs (17 óra)(ez szinte csak banán, más most épp nem ízlik neki), vacsora tejpép (20 óra). Valamikor nem bírja ki az uzsonna-vacsora közti időszakot, akkor kap kekszet, vagy gyümölcsöt. Rendes adagot eszik mindenből, de nem baj, hogy nem bírja ki azt a néhány órát?

Teljesen átlagos méretei vannak.

Ja, szopik is, azért van ilyen későn a reggeli.


2013. febr. 12. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó és nem baj hogy adsz neki nasit én is adtam volt a kezébe vagy a hempergőben mindig babapiskóta azt majszolta. Ebédre esetleg adhatsz már mást is ne csak főzeléket. Krumplit rizsát husival
2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!