Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan gondunk van, hogy néha...

Olyan gondunk van, hogy néha fürdetés után, mikor már nyűgös a babám, mert éhes, álmos, eszik, aztán felélénkül és nem alszik éjfélig akár. Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Ritkán van.Ma is szopizott, aztán rám vigyorgott és azóta le nem áll,pedig álmos látni rajta.
2013. febr. 12. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen az én kislányom most lesz 20 hónapos ,legkésőbb 22-kor aludnia kell ,apa jár dolgozni meg nem családi házban lakunk igy nem igazán örülnék neki igy mások sem tudnának phenni.Petra velünk alszik egy szobába és ha nem akar aludni kikapcsolunk mindent jó sötét van a szobában és elég hamar elszokott igy aludni..
2013. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
o, hat persze. Ilyen velunk is elofordult. Soha nem tudtam ra haragudni, mert csak este tudott jatszani az apjaval, igy hagytam oket. Ejfelkor aztan ugy ajult be... :) nyilvan ettol fuggetlenul igyekszunk a napi ritualekat minden nap ugyanabban az idoben tartani, de nem vagyunk rugalmatlanok, ha o valami miatt nem tud elaludni. Olyan is volt, hogy nem aludt, nem aludt es nem ertettem, pedig tok faradt volt mar. Ra egy orara kakilt egy akkorat, hogy csak na.... Valoszinu erezte a hasaban, hogy vmi nem stimmel.... Mondanom sem kell, ra ot percre mar aludt is. Esetleg probald meg te is megtornaztatni, hatha ez a baj.
2013. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintem a fogai gyötrik, megint kettő jön egyszerre.
2013. febr. 13. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!