Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok ehez a babakocsihoz?

Mit szoltok ehez a babakocsihoz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 12. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tetszik jól néz ki az ára is oké engem kifejezetten nem zavarna hogy fekete alapszínű mert az unisex egyrészt másrészt színes takaróval babakocsi játékokkal fel lehet dobni meg legalább nem látszik rajta a kosz annyira:)

Nyári melegben meg nem biztos hogy melegebb, nekem most egy fekete sportkocsim van és semmivel nem volt melegebb nyáron mint a korábbi piros színű kocsink...

2013. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, viszont iszonyú drága.
2013. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76 ezer ft az iszonyúan drága? Vagy én értettem félre vmit hogy a 3 részes szett kerül annyiba vagy csak a sportrész?
2013. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Fél áron jutottam hozzá újonnan :)

Eredeti áron elég húzós,ugy én sem vettem volna meg

2013. febr. 12. 22:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Hordozó,mózes ami sportá alakitható.de le van irva.egy sima sportért necces lenne
2013. febr. 12. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
tehát ennél a hirdetésnél még olcsóbban féláron jutottál hozzá (38 ezer huf) ? Csak azért kérdeztem merthogy írták utánam hogy iszonyú drága, szerintem meg új, 3 részes kocsit manapság ezalatt nem nagyon kapni.
2013. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
meg kell vedenem a 2. hozzaszolot, igen draga... nekem is funkciojaban ugyanilyen van 45000,-ert. ahogy kesobb a kerdezo is irja, fele aron jutott hozza, kb annyit is er- ezzel nem leszolni akarom a kocsit, en szeretem, jol hasznalhato!-
2013. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megírnád melyik az a babakocsi ami ugyanilyen szerinted és 45 ezer ft volt? Érdekelne mert mi is keresgélünk éppen!!
2013. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem egy nagy minőség valszeg, mert ez baromi olcsó.
2013. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:

cosatto mobi, nagyon ritkan lehet itthon kapni, mi egy kispesti ereskedotol vettuk...talan szerencsenk volt.


www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B000ZGUEAK


csak egy amazonos linket osztottam most meg de szinre is stimmel! hozza tartozik,hogy 10.000-et le is alkudtunk, igy lett 45.000.-.


nem mondom hogy nem igenyel utanajarast a babakocsi, de megeri 200 helyen erdeklodni, mert mindig akad egy ami olcso es tuti jo.

mi most testver babakocsit veszunk annyiert ami a kiindulo hirdetesben van.


jaaa, es alkudjatok. Mindenre, mindenhol!!!

2013. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!