Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kéne aludnia éjszaka...

Mennyit kéne aludnia éjszaka egy 6/7 hós babának?

Figyelt kérdés
Azt olvasom mindenhol, hogy este lefekszik a gyerek mondjuk 8-kor és alszik reggel 7-8-ig. Persze van, hogy felébred, de cumi, evés stb. után alszik tovább. Az én fiam max. 8 órát alszik, esetleg 10-et, de az már a legeslegtöbb, és fél-egy óránként felébred, nehezen alszik vissza, vergődik, álmos, enni-inni nem akar, cumi nem mindig kell.
2013. febr. 13. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet melege van, fázik, pisis a pelenka...jön a foga

Neked kell kitalálnod, miért nem alszik nyugodtan

2013. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsövel egyet értek.


nekem elsö lányom is jól bírta, de második lányom most 7 hós és már kb jó egy hónapja este 8-tól reggel 9-ig alszik és nem ébred közben. 9-kor már én ébresztem.

2013. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam alig alszik.. éjfél fél 1-től max. fél 7-ig...

Napközben pedig max. 1,5 órát. 6 hónapos

2013. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az alvásigénye. Az én kisfiam délelőtt alszik 2 órát, 10-től, aztán 5 óra fele még fél órát, este 8-tól meg reggel 8ig nyomja a szunyát, de rengeteget ébred éjszaka.
2013. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!