Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengeditek 1 éves babátoknak...

Megengeditek 1 éves babátoknak, hogy kézzel egyen és nyúlkáljon a tányérban?

Figyelt kérdés
Kislányom szeretne egyedül enni, kanállal is próbálkozik, de inkább kézzel.A gond csak ott van, mikor levesből és főzelékből szedi ki kézzel a zöldségeket, folyik végig a kezén a leves, és minden olyan lesz...Már most meg kell velük tanítani, hogy nem nyulunk kézzel a tányérba, vagy ezzel még ráérünk?
2013. febr. 13. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkor a te 1 évesed egy csodagyerek! :)
2013. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem 1 éves, hanem 16,5 hónapos. És nem kell a lányomon gúnyolódni, világos?
2013. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves első válaszoló, hogy lepontoztak, számomra Mindegyőtök válasza nagyon hasznos volt,mivel döntésképtelen vagyok, és a helyes megoldást keresem:)
2013. febr. 14. 14:52
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Még véletlenül sem gúnyolódom a lányodon,rajtad gúnyolódom!Valakik lepontoztak és rögtön beszóltál mindenkinek!Ezzel ugye nincs gond?
2013. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%

Te csak magadon gúnyolódj, ne máson. Én sem tettem ezt, és akinek nem inge...

Amúgy mindegy, aki lepontozott soha ne legyen nagyobb öröme.

Örülök, ha segíthettem a Kérdezőnek, a többi meg magasról! :)

2013. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!