Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hord a kislányom 80 -as...

Most hord a kislányom 80 -as ruhákat - 8 hónapos - akkor tavaszra milyen méretet kell vegyek neki?

Figyelt kérdés
Most kezdett el mászni, és sokan mondták hogy akkor hagyjam a ruhákat mert most majd fogyni fog, merthogy le mozogja a súlyát. Na de igazából téli ruháink vannak 80-as ig és tavasszal nyilván nem ilyenekben szeretném majd "járatni" : )
2013. febr. 13. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem 86-nál semmiképp sem hord majd nagyobbakat, én tavaszra mivel mindjárt itt van, még 80-ast vennék, nyárra már 86-osakat, de ősszel is jók lesznek azok...Nem nőnek már ilyenkor akkor ütemben! A 92-es már általában a 2 évesek mérete!
2013. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 86-ost vegyél, az bőven elég lesz...

Kb ennyi idősen az én lányom is 80-ast hordott, most 10 hónapos és 86-os a mérete, de szerintem még sokáig jó lesz rá...

Vannak 92-es ruhái is, de azok még nagyon nagyok (nadrágok nagyon hosszúak, és mivel felállt már azt egyáltalán nem tudjuk még használni, nehogy elessen a szárában, ha hosszabb, a felsőket, ami nagyon cuki...és épp nincs tiszta ami illene a szereléséhez...azt néha ráadom úgy, hogy felhajtom az ujját), pedig a lányom nem olyan csöpp, 80 cm és 12 kg...

2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

86-os elég lesz neki, nem fog olyan gyors ütemben nőni már, ha dundi baba, szerintem akkor is jó lesz.

Fogyni nem hiszem hogy fog, csak kisebb mértékben fog hízni. Vagyis 1 éves kora után lehet, hogy csak havi 250-300 grammit hízik havonta, ami teljesen normális.

2013. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!