Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Mikor vitettek ki...

Anyukak! Mikor vitettek ki eloszor babatokat? Azoktol kerek valaszt akik januarban szultek! Mennyi idore vitetek ki? Es setalni mikor mentek/mentetek eloszor? Mennyi idos a babatok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ma 4 hetes a kicsifiam. Sétálni még múlt héten voltunk, de csak 10 percre. Ma elmentünk a nagytesóért az oviba, igaz autóval.
2013. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégtánc ***** válasza:
2 hetes kora után.Mindhárom gyermekem január/február születésű.Középső gyermekem már hamarabb,mert a nagyot vinni kellett óvodába .
2013. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
1 éves már a lányom.Fiaim már kamaszok
2013. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 hetesen vittem ki őket először. Minden nap picit többet voltunk kint, eleinte napi 5, majd 10-15 perc.
2013. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A tegnap volt 4 hetes a fiam:) Ma vittem ki eloszor a hazbol 3 percre, de kicsit nyitott ablakkal voltunk 10 percet is! Anyosom felt, hogy megfazik...
2013. febr. 13. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:

A lányom már 3 éves, de januárban született.

Pénteken jöttünk ki a kórházból, szombaton már egy órára kimentünk.

2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én január végén szültem, kórház utáni napon már kivittük, először 5 percre, majd szép fokozatosan szoktattuk. A kórházban a gyerekorvos is ezt ajánlotta, hogy a tévhittel ellentétben a babának csak jót tesz a levegő, csak föl kell öltöztetni jól. A saját gyerekorvosunk is, aki kijár hozzánk is ugyanezt tanácsolta. És családon belül is van egy gyerekorvos, csak már nem dolgozik, őt is megkérdeztem, és ugyanezt mondta, hogy nagyon régi tévhit, hogy várni kell a sétálással, mert ki lehet vinni nyugodtan és nagyon egészséges.

Megfogadtuk mindhárom orvos tanácsát és nem bántuk meg:)

2013. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerekem téli


mindegyiket már másnap ahogy kiengedtek

azért mert tél van nem kell bezárni a gyereket

elvégre az eszkimók is életben maradtak sőt gyereket is nevelnek :-)

2013. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2hetes volt a kicsi, amikor először kivittem sétálni babakocsival(kifogyott a hűtő, enni meg enni kell a 1,5évesnek is)

Szóval azóta sétál a kicsi, igaz a jármű az én lettem+kendő. Mostanra a lábikója. 2éves kis vasgyúró.

2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Januári a kisfiam most 1 éves, akkor nagyon hideg szeles idő volt így csak 1 hetesen kezdtük ablaknál levegőztetni és 2 hetes volt mikor kivittük eleinte csak 5-10 percre,majd egyre több időt voltunk akkor már sétálni is.
2013. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!