Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok a rota vírus...

Ti beadattátok a rota vírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik,hogy beadattam e? Igazából azt sem tudom mire való? Nekem erről még senki nem beszélt! Ennyire fontos lenne beadatni?
2013. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
be
2013. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ezek aztán a bő válaszok! :)
2013. febr. 13. 18:43
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem.Kicsit elbeszéltünk egymás mellett a védőnővel,így lekéstünk róla.Mondjuk azt a hatvanezer forintot másra is el tudtuk költeni...
2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Jégtánc ***** válasza:
Nem adattam be én sem,egyik gyermekemnél sem fordult elő semmilyen betegség,családban sem volt soha.
2013. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ez egy hányás-hasmenéses vírus.Én kaptam levelet is,hogy érdemes és miért érdemes beadatni.Én is megkérdeztem ezt itt valamelyik nap és a többség azt mondta,hogy szerintük ez is kicsit túl van reagálva és sokan nem adatták be.Nekem sajnos nem áll módomban beadatni,mert kb. 40.000 Ft,de ha megtehetném beadatnám.
2013. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
Én nem. Védőnőm mondta, hogy hasmenés sokmindentől lehet, a rota pedig annyira nem gyakori, vagy nem olyan veszélyes, vagy ilyesmi. Igazából már nem emlékszem pontosan hogy mondta, mert 4 éve volt, de én nem paráztam ettől ezután, így nem adattuk. Bár mi alapból sem vagyunk nagyon oltáspártiak. Nagyobbik bölcsis volt mikor bárányhimlő miatt járvány volt a bölcsiben, akkor gyorsan beoltattuk ellene. Most a kicsinek a gyerekorvosunk ajánlotta az agyhártyagyulladás ellenit, mert a nagyobb miatt fokozottabban ki van téve neki. De még gondolkodunk.
2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Be, mindkét gyereknél. Rotarixet, az "olcsóbb, igaz, kevesebb törzs ellen véd. Bölcsis a nagylányom, körbement nemrég a rota, ő megúszta egy egyszeri hígabb kakival, a kicsi el se kapta. Bezzeg én igen...Az unokaöcsém kórházban is volt emiatt, az unokahúgom ugyan nem kötött ki kórházban, de nagyon rosszul volt. Ez kb. ugyanolyan mint a köldökzsinórvér. Van, aki ki tudja fizetni, és bevállalja, van, aki nem, és van, aki "elvből" elutasítja, főleg itt. Szóval nem fogsz egységes választ kapni, inkább kérdezd meg erről a dokitokat!
2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Ha 100 ezerbe kerülne, de hasznos lenne és nem lennének mellékhatásai, szó nélkül beadatnám. Így vagyok a többi oltással is, nem az anyagiak miatt nem adatom be. A rota elleni oltás a vírusnak csak néhány fajtájától véd egyébként.
2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én nem ,a doktörnőm meg nem is ajánlotta.
2013. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!