Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek minél többen írjatok:...

Kérlek minél többen írjatok: Miért van hogy a két és fél hónapos lányom éjjel 2,5-3 óránként kér enni (anyatejes)? Egész nap max 3,5 óra telik el 2 evés között.

Figyelt kérdés
És olyan nehezen alszik el, mikor végre elalszik fel kel sír mert álmos felveszem visszaalszik de megint felkel. Mi a baj mit csinálok rosszul? Köszönöm válaszaitokat

#2ésfélhónapos
2013. febr. 14. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2,5 honapos kisfiam napkozben 2 orankent, ejjel 3 orankent eszik.
2013. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fmacs válasza:
100%
Nekem ennyi idősen az evés ilyen időközökben teljesen normálisnak tűnik. Vannak babák, akik nehezebben alszanak el, felületesen alszanak, ehhez se kell semmit se rosszul csinálni. Nagyon fárasztó szakasz ez a friss anyák életében, türelemmel, önbizalommal kell megélni.
2013. febr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert hihetetlen ütemben kell növekednie a gyomra pedig nem tud annyi táplálékot befogadni, amennyire szüksége van. Egyszerűen emészt és megéhezik ismét. Teljesen normálisnak tűnik.

Akkor aggódj, ha nem alszik szépen vissza evés után, sír folyamatosan, esetleg enni sem akar.

2013. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érzi az aggodalmadat, a feszültséget benned. Próbálj megnyugodni, és természetesnek kezelni ezt a helyzetet. Ha eszik örülj neki, ne aggódj miatta. EGy pici baba így működik gyakran felkel, eszik, alszik. Próbáld lenyugtatni magad, miközben ringatod, és meglátod ő is átveszi a nyugodtságot, esetleg valami nyugtató zenével is segíthesz, hogy te magad is jobban átszellemülj.
2013. febr. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2013. febr. 14. 07:17
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen.Teljesen normális.
2013. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem fejlődési ugrásban vagytok? Én úgy tudom 3 hónaposan van ilyen. De ha meg ez mindig így volt, akkor is normális. Még picike! Majd lassan-lassan kitolódnak az éjszakai evési idők.
2013. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz rosszul semmit. A babának most erre van igénye, a gyomra befogadó képessége ennyit bír el. Az én fiam is kb. így evett ennyi idősen!
2013. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek !
2013. márc. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!