Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire buták az emberek?...

Ennyire buták az emberek? Döbbenet

Figyelt kérdés

Gondolom sokan tudjátok,hogy számos csoport van face..-on,ahol ruhákat lehet hírdetni/eladni.

A mi községünknek is van egy,és egyszerűen nem hiszem el,hogy ennyire sok a buta anyuka.


Hírdetek én is gyönyörű ruhákat, jó áronn.

Pl: kis felső 400 ft,egyszer votl a lányomon. Nem kell senkinek, sorra veszik 300 ft-ért az eladó által is feltüntetett hibás, bolyhos, foltos ruhákat. Hol ebben a logika?? Mert ha 100 ft-ért vesz vki játszósat,mert nem szán rá többe, az oké...de így


2013. febr. 14. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet tőled nem szeretnének vásárolni....!!!
2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez valóban fura. Én inkább a 400ft-os, újszerűt választanám, a 300ft-os kopott, hibás helyett.
2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire nagy ur a pénz...:(
2013. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemcska az én ruháim maradnak ki:( Sok anyuka hírdet potom áron szép ruhákat:(
2013. febr. 14. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Belinkelnéd, ha lehet? Akkor jobban tudnék hozzászólni, amúgy egyetértek, inkább 100-al drágább, de szebb :)
2013. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Én azt sem tudtam,hogy van ilyen a facéd igaz nem nagyon sokat lógok rajta de akkor szétnézek!:) Azért érdekelnének az ilyen hirdetések!
2013. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném belinkelni:( CSak ismerős ajánlásával vesznek be valakit,egyébként zárt csoport, mert sok volt a csaló:(:(


De mutatok két képet, egyik sem az enyém.


[link] ez a póló nem kel el 250ft-ért:(:(


[link] ez pedig elkelt 700ért:(:(:(

2013. febr. 14. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Hmmm... Én nem vennék használtat, de tény, ha vennék, akkor nem az árát nézném, hanem azt, h milyen, hogy néz ki, stb... Amiket belinkeltél, mondhatni egyik sem tetszik, egyiket sem venném meg... Bár ez az én ízlésemből fakad :)

Lehet, h csak nem tetszik nekik a ruha, amiket felraksz, passz, vannak érdekességek! Én a 200ezer Ft-os babakocsimat árultam hónapokig, 70ezerért, mire valaki 50-ért elvitte... szóval ennyit erről! És a végén már csak azért adtam ennyiért, mert nem akartam, h foglalja a helyet! Bezzeg az én kocsimnál rosszabbak 30-40ért meg elkeltek... na ez is fura! Nem értem, de sajna ez van! Szerintem sose fogjuk megérteni! :)

2013. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem a problémád én is így járok rendszeresen hogy egyszerűen nem kelnek el a szép állapotú még hordható rucik se és barátnőm meg akármit feltesz mindent elad. Én is arra gondolok hogy engem nem kedvelnek, őt igen, akárki jön hozzá órákat pletyiznek még a ruha vásárlás után közben mellett. Én meg nem vagyok egy ilyen brahizós típus:)

A ruhához visszatérve a második egy kisfiús szett (én is tök kopottnak látom amúgy) és kisfiús ruhából mindig nehezebb kifogni olyat amilyet keres az ember gondolok itt erre a karakterre pl. hogy Mickey egér. Tehát lehet hogy az az illető épp a Mickey egérre van rákattanva, nekem van barátnőm aki tigris mániás mindegy milyen ruha csak tigris legyen rajta a micimackóból.

Kislányos hercegnős rucit meg sokkal többet látni, lányruhából mindig nagyobb a kínálat valahogy.

2013. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vasárnap vittem el a Kisfiam ruháit börzére. Csak ő használta őket, nem használtan vettem neki, tehát elég megkímélt állapotban vannak, mivel csak 56, 62, és 68-as méretűek, amiket ugye elég gyorsan kinőnek a babák, nem csúsznak másznak benne és nem kenik össze még semmivel. 200-300 ft-ért adtam a bodykat, felsőket 400-500-ért, rugikat szintén, vannak együttesek, melegítők, overál amik persze kicsit drágábbak. Minden kismama olyan kritikával válogatta őket, mintha aranyat vártak volna ennyi pénzért, majd másik asztalnál zsákszám vették a turkálós, bolyhos, foltozott ruhákat picivel olcsóbban...
2013. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!