Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, erre van...

Tapasztalt anyukák, erre van jó megoldás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezek itt mert remélem tudtok nekem valamit tanácsolni, hogy járjak el.

Kérdésem az lenne, hogy nemsokára 1 éves lesz a kisfiam és szerettem volna ha a férjem és az én családom is itt van ezen a jeles napon. Anyukám meg közölte, hogy nem hajlandó anyósommal találkozni sem, így nem is jön amikor ő is itt van. Most mi a fenét csináljak ha nem jön el akkor anyósom is észre veszi, hogy mi van akkor meg rám fog haragudni. ha anyum el jönne ő meg nem tud szinészkedni, ugy fog itt lenni mint akinek 6 halottja van. (Az esküvőnkön is ilyen képet vágott egyébként). Nem tudom mitévő legyek, mert magamnak sem szeretném ezt a várva várt napot elrontani.



2013. febr. 14. 13:34
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Hát nagyon szomorú.Anyukáddal le kellene ülni megbeszélni,hogy viselkedjen felnőtt módjára,legalább az unokája miatt.Tök mindegy miért nem szeretik egymást anyósoddal.Ne gyerekeskedjen.
2013. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal, hogy ez a nap az unokájáról fog szólni, nem pedig róla, ezért próbáljon meg veletek örülni, nem pedig makacskodni.
2013. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uh,ez nem semmi.Talán mindkettőtöknek le kellene ülni a saját szüleitekkel beszélni.Az unoka érdekében félre kellene tenni a sérelmeket.Ha nem megy,akkor nem hívnám meg őket és ünnepelnénk hármasban.
2013. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy két alkalommal ülitek meg eme jeles napot...nekem a nagyszüleim nem fértek meg egy légtérbe egymással! Mindig vagy a mama volt nálunk, vagy a papa...gyerekként fel se tűnt, nemrég mesélte anyukám, hogy ki nem állhatták egymást, ezért mindig külön-külön jártak hozzánk (ill. a mamám eljönni se volt hajlandó hozzánk, anyuék vittek minket néha).

Lényeg: a gyereknek fel se tűnik az ilyen... ha békét szeretnél, lehet egyszerűbb a két alkalmas ünneplés.

2013. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már próbáltam. De köti az ebet a karóhoz.

Az a baj, hogy anyukám régi vidéki gondolkodásu. Mi már városban élünk , anyósom is ugyebár és ő jobban tud "szinészkedni".

Az a baj, hogy panaszkodtam anyósomra anyunak. Pedig nem is mondok el neki mindent, ha tudná, kikaparná a szemét is anyósomnak. De, hogy ne utálja annyira már nagyon sokmindent el sem mondok.

2013. febr. 14. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is anyád igen önzö ember. Mond apádnak verje egy kicsit nyakon néha, mert az jót tenne neki.


Komolyan azt hittem, ilyet csak tinik tesznek hogy azért nem megyek el mert a másik csúnyán nézett rám. felnött ember a gyereke és unokája miatt mindent megtesz.

2013. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem ők vesztek össze, hanem egy kis együttérzésért besároztad anyósodat és túl jól sikerült. Gratulálok.
2013. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ne itélkezz, azt sem tudod mi volt!

Nem ezzel kapcsolatos a kérdés!

2013. febr. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!