Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen babkocsit?

1 évesnek milyen babkocsit?

Figyelt kérdés

Már a rendes babakocsiját nem használom, szeretnék venni praktikusságból csak sport babakocsit, még csak áll, nem megy...

Rendes sport babakocsit vegyek, vagy lapra csukható kocsit?

Linkelek példát. Légyszíves segítsetek, mert fogalmam sincs, h melyik lenne a jó megoldás.

[link]

[link]

NEM RAGASZKODOK EZEKHEZ, CSAK PÉLDAKÉPP RAKTAM BE! :)


2013. febr. 14. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van, mint az első amit linkeltélt. Azért választottam azt, mert kicsire csukható!

Az esernyőre csukott kocsi, negyede akkora, mint a lapra csukott!


[link]


Ezt vettem, használtan, 2 évet használtuk, és semmi baja!

2013. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért nem használod a rendes babakocsiját? Ha azt nem használod akkor másikat sem fogsz használni.


mi nagy kombi kocsinkat azért cseréltük le, mert mindennel együtt 12 kiló volt, + 9 kilós lányom. sokat mentünk autóval és mindig ki-be rakni, szétszedni össze rakni...


1 évesen vettünk egy új kocsit, ami könnyü 8 kiló, lapra csukható, de teljesen dönthetö. egy britax b-mobile kocsit. szuper, és ez van mindig az autóban, ezt könnyü ki-be rakni, szuperül lehet vele menni, és stabil is. a nagy babakocsi meg a lépcsöházban van azzal a faluban megyek csak,így nem kell össze csukni, pakolgatni.


[link]

2013. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért nem használom már azt, mert, ahogy te is írtad, ki be tenni a kocsiba, stb... macera! Meg nem igazán marad meg a lányom a kocsiban... sétálásra, vásárlásra, ha nyáron kirándulni megyünk és elfárad, arra szeretnék venni kocsit! A lényeg a praktikum, de a minőség is.
2013. febr. 14. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van még egy kocsitok és csak szaladgálósnak kell, akkor én 1 évesnek már csak ilyet vennék:

[link]

Nekünk van egy Easy Go Milo, de mostmár a súly szempontjából még egy annál is könnyebbet, egyszerűbbet vennék (ha nem lenne itthon 4 babakocsink).

2013. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ABC Design van, és épp Hauckra akarom lecserélni, mert Bàr nagyon jó kg s kocsi, strapabiró, de a.fiam nem tud benne egyenesen ülni, csak picit döntve, és emiatt megy a hiszti. Vhogy azt a fokozatot kihagytàk ebbõl a kocsiból. Szóval ép Holnap veszem meg az 1.-t A Tecsoban lesz akcios, egy tizes.
2013. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eladtam a babkocsink, tehát, így kérek tanácsot, h állandó kocsit keresek, ami könnyű, praktikus is... :)
2013. febr. 14. 14:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon köszi az infót!
2013. febr. 14. 14:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor attól is függ szerintem, hogy milyenek az utak felétek, és, hogy kell-e vele tömegközlekedned, vagy csak autóval viszitek, jártok-e pl. kirándulni, ilyesmik.
2013. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem a legolcsóbb, de nekem ez tetszik a brendonból. Egy csomó tartozék benne van az árban, esernyőkocsi, aránylag könnyű, mégis masszív és pakolófelülete is van, a háttámla is dönthető. Nekem ez lenne az ideális,de gondolom neked más az ízlésed,mások a szempontok

2013. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utak jók, néhol köves, de nem vészes! Nem tömegközlekedek, csak autó, és kirándulni is mennénk majd, de ugye 1 éves a lányom, ami azt jelenti, h a kirándulás 1 részét sétálva teszi, jó tudom, nem sokat, de nyáron már azért menni fog szépen és ugye nem is több km-es sétákra készülünk...
2013. febr. 14. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!