Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a babám arcával?

Mit tegyek a babám arcával?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám arca még mindig tele van pöttyökkel,már nem iszom tejet,de nem sokat javult a helyzet+ a hidegtől kiszáradt..Mondtam a dokinak,hogy száraz,mivel kenhetem azt mondta kenjem Bepanthennel.1-2x bekentem,de az popsikrém,így inkább nem is kenem semmivel,de szegénynek olyan száraz a bőre+ még a pöttyök is....néha anyatejjel lemosom,de nem segít az sem...mit tegyek?

2013. febr. 14. 18:18
 1/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
nem lehet hogy hason alszik és a lepedője alatt gumilepedő van? nálunk ettől volt nagyon durva, amióta a lepedő alá teszek még egy vastagabb törölközőt is, azóta sokkal jobb a helyzet.
2013. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Liberonak van egy mindentől mentes krémje, kifejezetten babáknak, extra száraz bőrre, a lányomnak az volt jó, sőt most meg ekcémás lett, és ugyanezzel jött rendbe az is...

Nem vész az ára sem, olyan 6-800Ft a DM-ben, vagy gyógyszertárban is kapható, vagy ha nincs ott felétek akkor a Libero honlapján is megrendelheted, csak akkor a postaköltség plusz összeg, meg az idő is megy..

nézd ez az:

Libero Krém extra száraz bőrre, tekerd le, és ezt keresd, ne a zink tartalmút, mert az is popsikérm:

[link]

2013. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hason alszik,hanem háton,de azért köszi
2013. febr. 14. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Shea vajjal kenném.
2013. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamnak minden télen fürdés után a hidrofilis fürdőkrémmel kenem be az arcát, mert szintén piros, száraz. (tudod, amit a piciknek írnak fel fürdésre). Na, az tuti jó. 2 kenés után már szép az arca. De én ettől függetlenül minden nap kenem este, a dokinő mondta, hogy nyugodtan mehet, az sem baj, ha véletlenül a szájába kerül picit.
2013. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gabi zöld krémje nagyon jó, lanolinos. De a gyógyszertári fürdetőkrémmel is kenheted.
2013. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidrophiles mosakodo kenocs kivalo, vizes bazisu, jol hidratal, nem tartalmaz semmilyen adalekanyagot. Tartosan hasznalhato, nem allergizal.
2013. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a popsikenőcséből szoktam rátenni, ha pöttyös, frezyderm babakrémet használunk.
2013. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!