Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "kérhet" egyre korábban,...

Miért "kérhet" egyre korábban, hogy menjünk fürdeni?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos a lányom.Eleinte 7 órakor fürödtünk,aztán már fél 7-kor,és ahogy telnek a hónapok egyre korábban.Most már ott tartunk,hogy 6-kor,sőt,van,hogy 6 előtt sír,hogy menjünk fürdeni.

Ilyenkor nem nyugszik már meg semmitől,se cici,se játék nem kell neki.

Attól tartok,hogy ha ez nyáron is így lesz,sehova nem tudunk majd elmenni,mikor már kibírható lenne a hőség.

Miért csinálhatja ezt? Hogyan tolhatnám ki az időpontot?



2013. febr. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Alakul a napirendje. Igazodj hozza.
2013. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem tudom, hogy mért kérheti, talán szeret fürdeni?

Na de rőzse viszi anyókát??? , vagy mi a helyzet nálatok?!

2013. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs gyermekem, lehet hülye is vagyok ehhez, de egy , 5.5 hónapos hogyan kéri hogy menjetek fürödni?
2013. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A téli időszak nálunk mindig is ilyen volt. A fiam 3 éves, de nyaranta, amikor 7-kor még süt a nap, eszébe sem jut 8-1/2 9 előtt a fürdés. Mi amúgy 8-kor fürdünk. Most meg épp befejezi a vacsorát, és mondja, hogy menjünk fürdeni. Mi mostanában 7-1/8 között szoktunk fürdeni. Üdv.
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy "kéri",hogy sír,nyűgös és semmi sem jó neki.Sem aludni,sem enni,sem játszani nem szeretne már.Akkor nyugszik meg,ha megyünk a fürdőbe és tudja,hogy fürdés lesz.Akkor viszont már fülig ér a szája.

De miért ne vinném,amikor "kéri",miért kínozzam szegényt.

Én is abban reménykedem ha jobb idő lesz és nem sötétedik ilyen korán talán későbbre tolódik majd az egész.

2013. febr. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!