Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg lesz a kisbabám?

Beteg lesz a kisbabám?

Figyelt kérdés
Kisbabám 7 hónapos. Ma többször azt vettem észre, hogy oda nyúl a füléhez. Előbb megmértem a lázát, 37.2 lett, tudom ebből még le kell vonni. Egyébként mai hangulata olyan volt mint máskor, a nyűgösködés keveredett a virgonckodással. Lehet,h ez a fülpiszkálás csak egy újjabb hobbi, azaz, hogy csak ilyenje van? Vagy ez a hő már utalhat valamire? Köszönöm!
2013. febr. 14. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a popsijában mérted, akkor még le kell vonni 0,5 fokot, és akkor teljesen normális. Nekem akkor szokott "fülezni", ha álmos.
2013. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a hője rendben van.

lehet a fülével lesz a gond,ha folyton odakaparászik.

2013. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Popsiban mértem,köszönöm!
2013. febr. 14. 20:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Már alszik,de figyelni fogom,köszönöm!
2013. febr. 14. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a füle alatt/előtt óvatosan nyomkodd meg egy picit, ha gyulladás, akkor ott érzékeny. Ha nem reklamál rá, akkor nem fáj neki.
2013. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú,igazad van,köszi megint!:-)
2013. febr. 14. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerek piszkálta a fülét, ha jött a foguk, vagy álmosak voltak.


Ha fáj a füle észre fogod venni, a fülfájás éjszaka a legrosszabb a fekvő helyzet miatt, tuti, hogy felébred rá, ha azzal van gond.

De ha igazán fülgyulladás már akkor is reklamálnak, ha csak éppen hozzáérsz a füléhez, ha végigsimítod a fülcimpáját, vagy a hallójárat bejáratánál levő kis porcot megnyomod.

Plusz az egyik gyakori előjel mikor még talán nem is fáj a hányás.

2013. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában piszkálja a fülét és 7,5 hónapos, általában akkor ha álmos.
2013. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor ébren van, simizd meg az arcát két oldalt és mosolyogj rá, vágj vidám fejet! Fogd meg és picikét nyomd be mind a két fülén azt a kis kiemelkedést (túl késő van nem jut eszembe annak mi a neve :) de tudod, mire gondolok, fogd be a fülét), majd egyetlen hirtelen mozdulattal engedd el! Ez hirtelen nyomásváltozást okoz a belső fülben, ha gyulladás van, nagyon hevesen és negatívan fog rá reagálni, és egyértelműen ez a gond. Ha nem csinál semmit, csak nevet egyet, vagy játszik tovább, akkor semmi baja a világon! :)
2013. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Most ébredt fel a szokásos szopira,még csak megsimiztem a füle körül,nem zaklatom,de nyugodt,remélem nincs gond és alszik tovább!:-)
2013. febr. 15. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!