Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Rossmann-os 3as tápszert...

Akik Rossmann-os 3as tápszert használnak: Nektek sikerült venni?

Figyelt kérdés
Én már vagy 2 hete körözöm.Egyszerűen mindenhol ki vannak fogyva belőle és nem kaptak.Vettem 2est de 3as kéne..:/
2013. febr. 14. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, mi a dm-es 3ast vesszük, az sincs hetek óta sehol..
2013. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégtánc ***** válasza:
Még a hónap elején vettem,mikor akciós volt.Azóta nem figyeltem.Ma ha megyek megnezem.
2013. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a dm-es 3-ast használtuk de a boltban mondták hogy kb.áprilisig nem lehet kapni valami gyártóváltás miatt,akkor áttértünk a rossmannosra de úgy 2 hete nem lehet kapni sehol egyszerűen nem kapnak a boltok sem árút,a müllerest sem kaptam ,így maradt a milupa szerencsére ezt is megeszi.Remélem hamar rendeződik a dolog.
2013. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy az összes többiből van, szóval 1es-2esből meg a tejitalból is csak pont a 3asból nincsen sehol.:/ Nekem sajna nem issza meg a milupát.Már próbáltam és eltolja.Tényleg más az íze.Piciként Novalacot ivott az már kevés.Tegnap este már 2es ből adtam neki úgy néz ki elég neki.Na mindegy továbbra is körözöm a 3as..Köszi nektek :) Szép napot!
2013. febr. 15. 12:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, kedves Jégtánc! Majd légy szíves írd már meg, hogy tudtál-e venni tápszert.
2013. febr. 15. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vákaszoló vagyok. Ne haragudj, hogy offolok, de láttam azt írtad, tejital is van a Rossmannban. Ez saját márkás termék? Én főleg a dm-ben vásárolok, nekik nincs saját márkás tejitaluk, 12+os. Ha Rossmannak van kipróbálnám, mert a többi elég drága.
2013. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jégtánc ***** válasza:
Délelőtt nem jutottam el ,de alvás után útra kelünk és megnézem,kora este megírom:)
2013. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jégtánc ***** válasza:
3-as tápszer szintén nincs nálunk ,viszont van tejital saját márkás.1600 ft .most van 5% engedmény,rossmann kártyával.
2013. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megnézem a tejitalt mindenképpen!
2013. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jégtánc ***** válasza:
Nincs mit,szívesen:)
2013. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!