Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermek neurológus, ciszta az...

Gyermek neurológus, ciszta az agyban?

Figyelt kérdés
Babám születése után egy 5mm-es (szubpendimális,így ejtik) cisztát találtak az agyában. Most 4 hónapos,hét elején kellett vissza mennünk,hogy megnézzék. Akkor csak 3mm-nek mérték,de a dokink elküldött neurológushoz. Mit fognak ott csinálni vele? Szerintem semmiben sincs elmaradva,hátról hasra fordul mindkét irányba,vissza is próbálgat. Ha kisebb lett a ciszta,akkor minek neurológus? ilyeneket néz,hogy hogy fejlődik?
2013. febr. 15. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már az elején elkellett volna vinni szakorvoshoz. mindenképpen megnézni, hogy mi is ez, mit okoz, mitöl jött elö. Lehet-e késöbb is neki.

Majd meglátod mit csinál, de én anyukaként nagyon örülnék, hogy megnézik a gyerekemet ha probléma van.

2013. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenki (védőnő,kórházi orvos) nyugtatott,hogy semmi komoly,fel fog szívódni,stb,eszembe sem jutott volna,hogy szakemberhez vigyem. Most voltunk 4 hós oltáson,akkor szólt a doki.
2013. febr. 15. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg az a véleményem, hogy egy speciális dolgot egy speciális orvos nézzen meg. Ha felszívódik is lehet késöbb megint elöjöhet, lehet évekig marad, lehet lehet ... Nekem ezer kérdésem lenne a szakorvoshoz és nagyon örülnék, hogy megnézik.
2013. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én azért egy cisztával az agyában biztos elvinném neurológushoz, ha nincs lemaradva,akkor sem!

Én még akkor is elvittem a fiam,amikor 10 hónaposan nem akart mászni! Nézze meg szakember, nem veszítesz vele semmit!

2013. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy elviszem! Csak az zavar,hogyha gond lehet belőle,akkor miért nem mondták előbb,hogy menjünk? Mindenki nyugtatott,az is,akinek kötelessége lett volna szólni. Első babás anyaként nem vagyok mindent tudó.
2013. febr. 15. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond nyugi már! :)

Ez olyan mint az én fiam vesetágulata. Egy éves múlt és még mindig meg van neki! Mondták,hogy jaj, nincs gond vele, majd elmúlik, ehhez képest most két hónap alatt voltunk 3-on, meg leadtuk két pisit!:) De tényleg nincs gond vele, csak alaposak! Inkább nézzék meg nálatok, mint,hogy utána tényleg baj legyen!

Mondjuk abban igazad van, hogy előbb is szólhattak volna! De nyugi!

2013. febr. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-on ultrahangon akart lenni! :)
2013. febr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást és a válaszokat!
2013. febr. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!