Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő, ha egy hetes...

Mi a teendő, ha egy hetes baba besárgult? A kórházba mg nem volt sárga (császáros). Mivel lehet neki segíteni, hogy ne legyen ilyen tompa és aludjon ennyit?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Itatni kell sokat, hogy a bilirubin kiürüljön a szervezetéből. Nálunk is így volt. 3 óránként etettem (éjszaka is felkeltettem ezt mondta a dokinő)az étkezések között pedig sokat itattam. 1 hét alatt nagyon szépen rendbejött!
2008. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sokat kell anyatejeztetni és rengeteg természetes fény is segiti hogy rendbe jöjjön (persze nem közvetlen napfényre értem hanem ne legyen besötétitve a szobába)
2008. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben azért csináltatnék vérképet is,ha nagyon sárgának látod.


Üdv

2008. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi visszavittük a kórházba épp ez miatt, és 1 napot fény alá rakták, és még itthon is valami gyógyszertári löttyöt kellett vele itatni.1 hét múlva pedig vérvétel ellenőrzés képpen.Szerintem vidd be a kórházba, megmondják mi a legjobb, nem éri meg kísérletezni.
2008. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért gyerekorvos látta? Ugye? Ha nem mindenképpen mutasd meg! A veszélyes az, hogy mint írtad, a besárgult babák aluszékonyabbak, keveset szopnak és ezért maguktól nem nagyon gyógyulnak...
2008. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd fel a kórházat, vagy a gyerekorvost.Nekem 1 hónapos a fiam, és ahogy hazajöttünk másfél nap után úgy besárgult, hogy 15 órán keresztül volt a fény alatt.
2008. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!