Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco újszülött termékekről...

Chicco újszülött termékekről mi a véleményetek? Első babánk lesz, és arra gondoltam, hogy a Chicco termékeit fogom megvenni neki (fürdető, fésű stb) Tapasztataltok róla? Vagy más márka? 29 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Fésűből pl. tök mindegy melyiket veszed :) Szerintem ugyanúgy fésül (ha van mit) mindegyik :)

Próbálj körülnézni, mi, hol olcsóbb. (hosszútávon megéri)

Én is kb. 26 hetes terhes voltam mikor elkezdtem nézegetni, utána jártam mit hol éri meg venni!


Amúgy fürdőkádból, pihenőszékből, etetőszékből, játszószőnyegből, mindegyikből más-más márka jó.

Szóval felesleges egy márkához igazodni. Szerintem.

2013. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek itt átlagban mindenki azt használja. Én megvagyok elégedve vele.
2013. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be.

Én a Gabit szeretem, isteni az illata, popsitörlő, habfürdő, sampon, testápoló, hintőpor, fogkrém... És ezt a HeimPál kórház is ajánlja

!

2013. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fürdetőből az elején kizárólag a gyógyszertári. Így tuti nem lesz a babád bőrének semmi baja. (ha netán hajlamos lenne rá). Majd ha nagyobb lesz,meg "edzetebb" akkor mehetnek az illatos kence ficék.

Én is Gabi, Neogranormon és Johnsons párti vagyok, ennek ellenére a popsikrémünk és a fürdetőnk is gyógyszertári kikevert. Sampont koszmó miatt BABE-t használunk, éjjelre Sudocream popsikrémet.

2013. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk Chicco-ból ágy fölé zenélős forgó, tornáztatónk és kengurunk van

mindhárom nagyon strapabíró :)

szerintem csak olyanra adj ki több pénzt, amit hosszú távon szeretnél használni. sajnos hajlamos az ember bedőlni a reklámoknak és megvenni a csilivili vackokat is (főleg a bababoltokban utaznak erre).

tapasztalat, hogy a legegyszerűbb a legjobb

fürdetőből, popsikrémből tökéletes a gyógyszertári is,

de dm/rossmann/müllerben is nézz körül, ha teheted

kellemes nézelődést és boldog babavárást!

2013. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó:-)


ha ennyi pénzed van mert ezek nem a legolcsóbbak,akkor kezd el utána olvasni melyik összetevők a legmérgezőbbek és olyat vegyél amibe nincs (babafürdetőt,krémet)

Sajnos már nem emlékszem a chicco ápolói milyenek,azt hiszem jók.

Popótörlőből a legrosszabb alkotók alapján a pampers és a gabi. dm rosman saját márkás nagyon jó eredményeket ért el.

Ezzel csak azt szeretném mondatni hogy nem a legdrágább a legjobb.

Mi használtunk minden este fésűt a koszmó kialakulása ellen:-)

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2013. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. febr. 15. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a márkához ragaszkodj, persze jó a chicco, pl fertőtlenítő folyadék, de fürdetőből úgyis lesz a gyógyszertári, meg még amit ajánlok az alverde.

Fésű, tök mindegy, mi pl tommee tippee-t vettünk, de nem a neve miatt, hanem mert olcsóbb volt pont leárazták.

Popsitörlő pl dm-s zöld nekünk nagyon bejött, popsikrémből sudokrém. Van egy játék ami chicco, de a többi minden más.

Cumisüveg avent és mam.

Szóval ne egy márkát nézz ki, nem kapcsolódnak össze, nem függenek össze, azért mert valamibe jó, attól még nem biztos, hgoy mindenben.

2013. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!