Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit híztatok terhesség...

Mennyit híztatok terhesség alatt és mennyi idő alatt, hogyan tudtátok leadni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ! Hogy pl. túlsúlyos vagy, vagy éppen sovány, vagy van e valamilyen betegséged???
2013. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

15kg-t híztam. Szülés után másnap lement 10kg, 3kg 1 hétre rá, és a maradék 2 kg pedig 2hétre rá... Szerencsés vagyok, bár az 5kg + szerettem volna, ha marad!

Az, h mennyit hízol, és mennyi idő alatt jön le abszolút alkati kérdés, és genetika!

2013. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49-ről indultam, 66-tal mentem szülni. 7 hónapos a Kisfiam. Szerintem kb 1 hónapja mértem magam utoljára, akkor 56 voltam. Már nem mérem, mert mindig csak bosszankodom rajta. Amúgy jártam néhány alkalommal spinningre, de a Kisfiam mellett erre nincs időm.
2013. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15 kg-t híztam. A szülés után lement 10 kg, majd kb 1 hónap alatt a többi. 3 hónapja szoptatok, már nem mérem minden nap, de szerintem még mindig mennek a dekák, a nadrágomon érzem :)
2013. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11kg-t híztam bár végig tornáztam a terhességet! Szülés előtt 3 nappal még tornáztam. Egy hetes volt a kislányom mikor teljesen lement a 11kg. Azóta szoptatok és tartom a súlyom vagy inkább egy kicsit kevesebb!
2013. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok, bocsi félreolvastam :D mennyit hízhatokra :D


Én még fiatal terhes vagyok, és igazából nem nagyon kéne híznom, mert túlsúlyos vagyok, de sajnos már a teszt utáni nap 2 kg-val több voltam a víz miatt, amivel azóta is küzdök :(

Szóval 98 ról kezdtem, de másnap már 100 voltam :D


Azóta 102 vagyok, ami annyira nem jó mert még 16 hetes vagyok, de hát ez van.. próbálok odafigyelni mit eszek és mennyit meg hogy mikor, de úgy látszik ez tényleg genetika :D


Mondjuk már szép nagy a pocim :D

2013. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hú 3mas, szó szerint ez vagyok. Hülyét kapok a disznó testemtől....
2013. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24 kg híztam, ebből 17 kg maradt szülés után, de ahogy szoptattam úgy olvadtak le rólam a kilók. 6 kg maradt rajtam. Kisfiam most 15 hónapos, 2 hónapja kezdtem fogyózni, és a maradék 6 kg-ot most sikerült leadnom, de ezért meg kellett küzdenem.
2013. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hogy adtad le utolsó?
2013. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

53 kg-ról kezdtem, amikor szülni mentem 76 voltam :)

7,5 hónapos a kisfiam, 60 vagyok, de eddig semmit nem csináltam. Szerintem lassan tornázok és kicsit odafigyelek a kajára, esténként tervezem a Flabelos-t. Szerencsés alkat vagyok. Eddig nem mertem semmit csinálni a maradék 7 kg miatt, mert csak szopizik a fiam, nem nagyon akar elfogadni szinte semmi kaját, csak a gyümölcsöt, max 50-et...

2013. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!