Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet zöld és nyálkás 1...

Mitől lehet zöld és nyálkás 1 hónapos, anyatejes babám széklete?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

valószinű túlette magát

ha egymás után többször is előfordul, inkább vidd el a gyerekdokihoz (a pelust is)

2013. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapja meg az anyatej zsíros, hátulról jövő részét. Milyen gyakran eteted? Egyik mellből csak?
2013. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt ilyen a kakija meg tegnap este kicsit. Éjszaka 3 óránként eszik, egyszerre csak egy mellbõl. Viszont ma éjszaka az egyik mellem annyira duzzadt a tejtõl, hogy 2x egymás után is ebbõl a mellbõl szoptattam.
2013. febr. 15. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam javasolni, hogy ha kevés idő telik el 2 szopi között, akkor ugyanazt add oda legközelebb is. Valószínű éjjel kevesebbet eszik, csak a vizes részt issza meg és a tejcukor így bomlik.
2013. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekunk is ez volt. A drno szerint vagy etelallergia vagy virus. Elhagytam a tejes eteleket (gepsonka, virsli..stb is) es most szep sarga. Azt meg hozza kell tenni, hogy en elkaptam egy virust es azt mondta a doki h a baba is elkaphatja. Szoval lehet, hogy virus volt es most elmult. Mindenesetre erdemes dokitol megkerdezni!
2013. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hilheni válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha zöld és nyálkás a széklet az a bélhurut tünete. Állítólag ilyenkor büdösebb is a széklet, mint általában. A hurutra orvos tud felírni gyógyszert.
2013. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, hetekig zöldet kakilt a baba. Rengeteg tejem volt, neki meg jó étvágya. Állítólag hamar átmegy a szervezetükön az anyatej, és ha túleszik magukat akkor nem tudják rendesen megemészteni, ettől lesz zöld a széklet. Persze megmutattam orvosnak, védőnőnek, azt mondták rendben van. 6 hósan elkezdtük a hozzátáplálást, azóta normálisat kakil. Orvosnak meg kéne mutatni a biztonság kedvéért, de nem érdemes stresszelni miatta.
2013. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!