Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig bekötitek a babátoka...

Ti mindig bekötitek a babátokat az etetőszékbe?

Figyelt kérdés
Az én lányom 10 hónapos egyik ismerősömé most lesz 9. A minap ott volt nálunk mikor etettem a lányomat, és én mindig bekötöm az etetőszékbe. Erre el volt ájulva, hogy mi a fenének kell bekötni a gyereket, ő soha nem köti be az övét, és mégsem esik ki soha. Nekem még eszembe sem jutott hogy ne kössem be, mivan ha gondol egyet és kicsúszik belőle!? Ti is be szoktátok kötni?
2013. febr. 15. 11:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azóta ha beszélünk mindig felhozza, hogy "na bekötötted a kicsit az etetőszékbe"? Nagyon vicces neki, hogy én bekötöm, mert azóta ezen nevet!
2013. febr. 15. 11:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Fő az óvatosság,ha ő nem akarja attól még te bekötheted!
2013. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még soha nem kötöttem be,a miénkből nem tud kicsúszni,és egész etetés alatt el se fordulok tőle,majd most kezdem el kötni,mert már együtt eszik velünk,én inkább attól félek,hogy kifordul oldalra.
2013. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Majd nem fog nevetni, ha az övé egyszer kiesik...

Az én babám még nem ül etetőszékben, de mindig be fogom kötni. Olyan ez, mint az autóban a biztonsági öv. Sosem tudhatod, mikor lesz szükség rá.

2013. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát etetőszéke válogatja, a miénkből nem tud kiesni, úgyhogy én nem szoktam bekötni. Elől fogja a tálca, lába között is fix rész...oldalra sem gondolnám, hogy ki tud, olyan fixen ül benne...

Úgyhogy ehhez tudni kéne, milyen etetőszék volt....

2013. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én sem hagyom ott etetés alatt, de olyan izgága, hogy félek hogy kicsúszik, vagy kifordul hirtelen. Csak azt nem tudom, hogy miért nevet ki ezért? Annyira vicces hogy valaki beköti a gyereket az etetőszékbe?
2013. febr. 15. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Akár milyen tipusu az ember sosem lehet elég óvatos!Néha elég egy pillanat,és már kész is a baj!
2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok:mondjuk az enyém csak most kezd feszengeni benne,ezért kezdem csak most kötni,de ne törődj vele,ha nevet,nekem is volt olyan ismerősöm,aki már a sült krumplit tolta volna 7 hónapos gyerekem szájába,mikor erőteljesen rászóltam,hogy ő még nem eszik ilyet,mire ő:hát az övé már ette ennyi idősen én:az a tiéd,az enyém meg az enyém.Ne törődj vele,kösd be,ha te úgy érzed és kész! ne félj soha attól,hogy mit gondolnak mások,neveld úgy a gyereked,ahogy TE szeretnéd,a többit tojd le :)
2013. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan van mellette valaki az asztalnál, akkor nem kötöm be, mert az én kisfiam nagyon nagy növésű és maximálisra állítva is eléggé szorítja a heveder. Viszont ha egyedül vagyok vele és ki kell rohangásznom a konyhába, mindig bekötöm! Amúgy nekem is olyan etetőszékem van, amiből elvileg nem tud kiesni, viszont megtanulta felhúzni a lábát és felállni(!!!) az etetőszékben. Most 17 hónapos, de már elég régen ezt csinálja. Szóval szerintem jobb bekötni, és az is jó, ha már az elején hozzászokik, hogy ez a rend, mert ha nagyobb lesz, és nincs hozzászokva, akkor lehet belőle hiszti...
2013. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam bekötni, mert a lába között is fix rész van, a tálca miatt sem tud kiesni, oldalt meg ki sem férne. Na meg nem hagyom ott etetés közben, így nem aggódom.
2013. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!