Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, hogyan uzitek el...

Anyukak, hogyan uzitek el rossz kedveteket es gondolataitokat ha a babatok pl. napirendje nem ugy alakul es mar legalabb 5 oraja fennvsn es sir szinte egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Nagyon magam ala tudok kerulni...ez ket naponta ismetlodik...
2013. febr. 16. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád????
2013. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a tegnapi napunk volt ilyen. Gyakorlatilag szinte semmit nem tudtam itthon csinálni. Csak ölben maradt el.


De aztán gondoltam egyet és délután egy hatalmasat sétáltam vele a friss levegőn. Úgy aludt mint a bunda. A 16 órás etetést ki is hagyta mert még itthon is csak aludt. Fürdés után evett és újra elaludt.


Neki jót tett a levegőzés.


Ja és amúgy nincs rossz kedvem tőle.

2013. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem a saját rossz kedvemet akarom ilyenkor elűzni, amit egyébként nem is rossz kedvnek jellemeznék, hanem inkább aggódásnak..tehetetlenségnek.., hanem kitalálni mi baja van a babámnak, mert ha sír akkor baja van.Ilyen kicsi nem sír, azért mert úgy van kedve.

Nálunk általában a hasa a baj, ilyenkor tornáztatom, evés előtt kap Infacolt, és 1000el babusgatás van.2 hónapos egyébként.Lányom már óriási 2 éves :), nála is így csináltam.

Úgy hogy szerintem ilyenkor próbálkozz mindennel.Lehet ilyenkor csak egy kis cicit akar, nyugodtan cicire teheted 3 órán belül is, mert lehet hogy szomjas..ugyan is az úgynevezett előtej csak szomjat olt.Nálunk is volt hogy ez volt a baj.Cuppogott párat, és már aludt is.Nekem a védőnő azt mondta, hogy ilyenkor az a lényeg, hogy ugyanarra a cicire rakjam 3 órán belül, mint amiből előzőleg evett.

Ha pedig tápos, akkor egy pici forralt lehűtött vizet adj.

A levegőn séta is segít ilyenkor.Lányom is anno, és a pici fiam is most elájul ahogy levegő éri.Ha van erkélyed, vagy kerted akkor oda is kitolhatod.

2013. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csillanyu válasza:

Szia én is amondó vagyok hogy lehet a hasa.Vagy fáj neki vagy esetleg ha nem kakil rendesen az is bánthatja!Próbáld lifteztetni a hasät nálam bevált általában el is aludt!Nem sokat de volt időm levegöt venni és újra kezdeni az egész macerát!

Kitartás mindennek vége van egyszer!

2013. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze en is vegig probalok ilyenkor mindent mert tudom hogy okkal sr. A tornaztatast is. De trgnap pl. semmit nem tudtam vele csinalni.. teetrtlenul hallgattam hogy alomba sirja magat. Amugy 10 napos. Vannak jo napjaink es vannal a tegnapihoz hasonlo nem jok...es attol van rossz kedvem ilyenkor hogy egyszeruen nem tudom megoldani mindig s porblemajat hanem ugy vesem eszre hogy van amikor tulporog es tehetetlen vagyok... :(
2013. febr. 16. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
szegény picúr. hát engem is padlóra tud küldeni ha nem tudok rajta segíteni. volt hogy együtt bőgtem vele. lehet tényleg hasfájós szegényke, nekünk espumisan jött be. meg 10 naposnál még nem olyan nagy baj ám ha nincs olyan napirendje. majd szépen kialakul. ha az én lányomnak is fáj valamije borul az egész de nem aggódok rajta nem tudok mit tenni. alkalmazkodok, legalábbis próbálok.
2013. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cicin sem nyugszik meg?Lehet hogy csak a közelségedre vágyik.Vagy nincs túl melege, esetleg fázhat is.Nézd a tarkóját, ha odateszed az ujjad és nagyon meleg, akkor 1 réteg ruhát vegyél le róla, és inkább takargasd.Ha meg tól hideg, akkor fordítva.
2013. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd cicire olyankor és hagy addig rajta mig el nem alszik, tudom max 20 perc mert feláztatja... nem áztatja fel csak ha rosszul kapja be. Majd tedd a babakocsiba büfiztetés után persze és tologasd akár órákig, ha jol kipiheni magát következő etetés után már magától is fog aludni.A másik pedig figyeld meg miközben sír húzogatja e lábát valószínű hogy hasfájós probálj neki mecsek baby teát adni vagy espumisamot vagy más hasonló cseppet... 10 naposan 5 órát egyfolytában fenn lenni sok. Lehetnek még a frontok is mi 2 és fél hósak vagyunk ha jön a hó nem alszunk szinte semmit csak a tologatos módszerrel. jó ötlet még a hintaszék is.
2013. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!