Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelussal kapcsolatban kérdezné...

Pelussal kapcsolatban kérdeznék. Kisfiam 16 hónapos, kb 12 kg. Este lefekvéskor megiszik 3 dl tápszert, éjfél körül kb.1,5 dl teát,2-3 körül megint 3 dl tápszert. Milyen pelus bírna el ennyi pisit?

Figyelt kérdés
Reggelre mindig átázik a ruhája. Eddig zöld pamperst használtunk. Létezik olyan pelus, ami elbír ennyi pisit, hogy ne ázzon át reggelre?
2013. febr. 16. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Libero, 7-es méret. A hasánál jól összepatentolod, mert elvileg még nagy rá. De az sok pisit kibír. Hogy pont ennyit elbír-e, azt nem tudom, mert az én kisfiam kevesebbet iszik, de neki abból még sosem folyt ki a pisi.
2013. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huggiest használt a kislányom bár nem ivott ennyit.


Off: rákérdeznék az orvosnál, hogy normális-e, hogy éjjel ennyit iszik, ez nagyon sok. Majdnem másfél évesen már nem kéne 2-kor felkelnie, hogy 3 dl tápszert megigyon. Mit eszik vacsorára? Adjál neki kenyeret, felvágottat, akkor nem fog legalább tápszerért felkelni és nem ázik át a pelus.

2013. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Huggies a fiam hátsóját rákvörösre marta.


Liberó!!! Egyébként az én kisfiam is ennyit ivott, kutya baja. Napközben Rossmanos pelus volt rajta, éjjelre kapta a Liberót, nagyon ritkán ázott át!

2013. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amikor a rágófogak jöttek, akkor szokott rá az éjjeli teázásra, azzal nyugodott meg, ez azóta megmaradt, bár folyamatosan fogzik. A tápit meg azért eszi ilyen korán, mert napközben elég keveset eszik (kap kenyeret is, husit is), és gondolom hamarabb megéhezik a "reggelire".

Eddig a 4-es pamperst használtuk, vettem 4+ -ost, de nem sokkal nagyobb, így nem segített a helyzeten. Megpróbálom az 5-ös liberót, hátha. A 7-es szerintem nagyon nagy lenne. Köszönöm a válaszokat!!!

2013. febr. 16. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a Libero ki fojik most vettem a nagy dobozos pamperst és még reggel is száraz volt megváltás 22honapos a lányom 12kg és este meg iszik 340ml tejet
2013. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a pampers valóban jó, eddig nekünk is tökéletesen megfelelt, de kételkedem abban, hogy 1 liter pisit bármelyik pelus elbírna. Egyébként tegnap éjjel kimaradt a tea, és nem ázott át reggelre a 2x3 dl tápszertől. Lehet, hogy a hajnali tápi mennyiségét csökkentem, és talán akkor napközben is jobban kiéhezik más kajákra. :)
2013. febr. 16. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor éjjel eteted cseréld a pelust, én is úgy csinálom. Nakünk is nagyon mozgalmasak az éjszakáink,azt a mennyiséget egy pelenka sem szívná fel.
2013. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk éjjelre csak a libero vált be,nappalra bármelyik jó.
2013. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!