Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vacsorát készítsek 6...

Milyen vacsorát készítsek 6 hónapos fiam részére? Olyan kellene, ami elég tápláló és nem kell fel fel négyszer-ötször éjszaka.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor még cicit adtam enki. Tehát cici, vagy tápszer. EGy 6 hónaposnak ennél még nem kell több.

De ha nagyon akarod, vannak este tejpépek

2009. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lenne elég tejem, én is azt adnék neki, de sajnos már nincs. Tápszer viszont nem elég tápláló estére. A gyerek orvos viszont még nem ajánlja az esti baba kajákat.
2009. szept. 7. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor adj neki tejpépet, az laktató neki. Nem értem miért nem adsz tápszert.
2009. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a jóéjt tápszereket, hátha az beválik. Azok sűrítve vannak, én pl. alig bírtam elkeverni, olyan sűrű. Tápszert mindenképp adj neki, ha nem elég a tej, mert kb. 0,5 liter tápszerre az idősebb babáknak is szükségük van, még akkor is, ha már az összes többi kaja más. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóéjt tejpép üvegből, mert este egy hathós nem fog bírni a fáradságtól kanalazni,az tuti. Szóval a pépet lehet fele tápival is készíteni, pl 200 koktélhoz kell 180 víz ,3 kanál pép,3 kanál tápi.
2009. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!