Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit választanátok?

Melyik babakocsit választanátok?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen összegben ajánlhattok is, lényeg, hogy lehessen hozzá mózest és hordozót csatlakoztatni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2013. febr. 16. 16:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A színt nem kell nézni, az választható.
2013. febr. 16. 16:38
 2/11 anonim ***** válasza:

Hú, de király mindegyik, szerintem egyik jobb mint a másik :). Sajna tapasztalatom nincs velük, bár Quinny van nekem is, csak egy régebbi fajta, az csúcs szuper, bárhol el tudom tolni (hó, sártenger).

Az első nekem kicsit olyan "műanyagnak" tűnik ott a kerekénél, a többi szuper szerintem. Egy a baj, hogy mindegyik irtó nehéz, 11-15 kg. Ha nem kell vele buszoznod vagy lépcsőznöd, akkor jó.

2013. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan szempontot is nézni a késöbbiekre tekikntettel,hogy a lábtartó rész a sportrészen ne szövettel legyen boritva hanem könnyen tisztitható legyen.Sok babakocsi tetszene nekem,de belegondol valaki ha egy épp járni tudó babát kell visszatenni a babakocsiba,akkor az a rész igen hamar elkoszolódhat és kikoptathatja a cipő is...

ilyen árban szerintem sokféle van,sőt,fele ennyiért is,de ha márkás a babakocsi,a hordozó rész is legalább tutri jófajta...nem mindegy h miben utazik a baba az autóban..

2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy egy pár embernek nem fog tetszeni, de ezek közül én egyiket sem választanám. Az első nagyon műanyag hatású, azt semmiképp sem venném meg. A kereke is kicsi. Nálam a kerék mérete fontos szempont a rossz utakra. Kerék szempontjából a többi jó lenne, viszont annyi pénzt nem adnék ki egy babakocsira, ha még ehhez külön kell venni mózest és sportrészt. Ennél olcsóbbat vennék, mózessel, sporttal, hordozóval... nagy kerekűt, a súly meg mindegy nálam.
2013. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hasonló árkategória a Graco symbio. Nekünk olyan van, imádom! Használtan vettük újszerű állapotban féláron. Egyébként babakocsit úgy érdemes venni, hogy végiggondolod, hogy hogyan is fogod használni. Milyen terepen? Buszoztok-e? Mekkora ajtón fértek be vele? Kocsi csomagtartójába befér-e összecsukva... stb Nekem a 3. tetszik a legjobban egyébként a belinkeltek közül.
2013. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 4.-et. Az első kereke nagyon menő.Az tuti nem akad el semmiben.:)
2013. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mura 4
2013. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Fúúúúúúúúúúú, nekem ezek annyira nem tetszenek. Olyan újhullámos....
2013. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
abc design mamba? Szerintem sokkal szebbek és a kritériumoknak megfelelnek. Mit gondolsz?
2013. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind olyan mint valami ürjármü.
2013. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!