Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos kislányom köldöke...

6 napos kislányom köldöke eléggé bűzös és gennyes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha gennyes akkor megmutatnám orvosnak.
2013. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tisztogatad neki ? amugy orvos .
2013. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg dokinak, lehet hogy begyulladt.
2013. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
orvosnak mindenképp mutasd meg, de az alkoholt belülre a csonk alá is kell csöpögtetni, és rá a hintőpor. lehet, hogy belülre nem ment elég neki
2013. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ORVOS!!!!!De most szerintem úgy se éred el..úgy hogy mindenekelőtt a védőnőt hívd fel..ő elmondja egyenlőre mit csinálj.

Az én fiamnak csak kicsit piros volt és be volt dagadva.Nekem naponta 1szer betadinnal kellett bekennem.Ha van otthon akkor kend be..Az csak fertőtlenítő.Nem veszítesz vele semmit.

És ha esetleg vattával kezeled a köldökcsonkot, akkor válts fülpiszkálóra.Azzal jobban ki tudod alkohollal tisztítani, és minden ilyen alkalomkor szórj rá fertőtlenítő hintőport is.

2013. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem jó. Nyitva van még a köldök és ha gennyes, ott kórokozók vannak. Fültisztítóval és szaliciles alkohollal nagyon alaposan töröld ki, emeld meg a csonkot, undi, de nem fáj neki, csak az alkohol hűti a bőrét, hideg neki. Dokinak feltétlen mutasd meg és mérd a lázát, nincs-e gyulladás, akkor ügyelet!
2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!