Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego GT3 babakocsiról...

Aazsuzs kérdése:

Peg Perego GT3 babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Első babámat várom,most nézegetjük a babakocsikat és a Peg Perego GT3 tűnt eddig a legszimpatikusabbnak.

Ez a babakocsi akár egy kézzel is kormányozható,fordítható? Télen,hóban milyen vele közlekedni?



#baba #babakocsi #Peg Perego #Peg Perego GT3
2013. febr. 16. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én vagy 10 másfajtát használtam, mielõtt megvettem a GT3-mat. A legjobb babakocsi szerintem;) De persze nincs olyan, hogy legjobb, mert attól függ, mik az igényeid, milyen úton használod stb.

Amiért imádom, kényelmes, könnyû tolni, irányítani, rengeteg hasznos funkciója van, pl. kukucskálóablak a kupolán, tolókarra tehetõ övtáska, kipattintható cumisüvegtaró. Nehéz terepen is nagyon könnyen elmegy. Masszív, erõs. Beépítet a tesófellépõ, ez sokkal jobb, mint ha kis kerekû Buggy boardot használsz.

De én volt, hogy mindkét gyereket beleültettem és azt is bírta:))))

Szép, igényes, minõségi.


Hátránya, hogy nagy, kis csomagtartóba nem fog beférni. És nehéz is, gyerekkel együtt fõleg...Ja és csak menetirányba tolható a sportrész. De ha az elején mózessel használod, akkor ez nem gond.


Remélem tudtam segíteni! Én 100% meg vagyok vele elégedve!

2013. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, és rengeteg babakocsit kipróbáltam már előtte 3 gyerekkel. Ezt használom leghosszabb ideje. :D Tágas, kényelmes, nagy a kosara, elmegy nehéz terepen, könnyen fordul.

Amit nem szeretek benne, hogy nagyon nehéz, ha mondjuk a csomagtartóba kell tennem. És a csomagtartó nagy részét elfoglalja (kisebb autóba lehet, hogy be sem fér.)

2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!