Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hónapos. Még 3*...

Kisfiam 10 hónapos. Még 3* eszik 1 nap tápszert. Mikortól kell 2* adni neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor csak 2x igényeli.


7,5 hós lányom össze vissza eszik tápszert.

reggel és este fix

aztán van hogy napközben 1-2x eszik még, de van hogy csak 2x. megvannak a fix étkezései ebéd uzsonna vacsora, de van hogy közben annyira visít van hogy nem tud elaludni és kap tápszert amit benyel telejsen és alszik is már.

2013. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 7hótol eszik reggel 210ml tápszert, 10:30kor 20-30ml tápszert (abba alszik bele) és este is 210ml tápszer!

Én ezt 2×-i tápszerfogyasztásnak veszem! Úgyhogy 7hótol. Néha van olyan, h elmegyünk és útközben vagyunk, akkor nagy ritkán inkább csinálok neki tápszert, max. 90ml-t. De a héten pl. 3×-4× reggelire van, h nem tápszert, hanem joghurtot iszik, de akkor a tápszer adag nem nő, hanem kimarad a reggeli...

2013. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

10hóig aludt 2×, azt elfelejtettem írni, h akkor is 20-30ml-be aludt bele. És most 1 éves :)

2013. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inná egész nap:) kis zabagép.6* eszik ebből ugye 3 tápszer.
2013. febr. 16. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos, 5 hónapos kora óta 5x eszik és 2x tápszert 3 x kajcsit!
2013. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, enyém is 7 hós és csak 2x "hajlandó" tápszert inni, hajnalban és későn este. Ha magánál van, úgy értem, hogy éber, akkor a tápszer szóba sem jöhet.

Ha a Picurkád igényli a napi 3x-i tápszert, akkor add neki, szerintem erre nincs szabály, hogy mikortól kell. Majd, ha a babucid úgy dönt...

2013. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én babám 6 hós tápszeres, gondoltam szépen lassan hozzátáplálunk, erre 1 hét alatt annyira megörült neki, ha hallja hogy megy a robotgép már majd kiugrik a helyéből. Reggel este eszik csak tápszert de akkor sokat 240 ml (ez az össz folyadék is amit hajlandó bevinni) délben valami zöldséges húsos pép vagy babakaja, 4 felé emg 1 banán meg egy fél alma, vagy ilyemsi gyümmölcs. Szerintem már elég a 2 főelg ha 6x eszik
2013. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de attól is függ mennyit iszik meg egyszerre, van aki többször iszok kevesebbet, van amelyik baba ritkábban többe. napi kb fél liter tápszer meglegyen az a fontos.
2013. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
240 ml-t iszik mind a 3 alkalommal.
2013. febr. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!