Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi lehet a lapoangási...

Mennyi lehet a lapoangási ideje? Biztos, hogy elkapta?

Figyelt kérdés

Nemrég volt nálunk unokatesóm látogatóban. Mikor ment haza, előtte még elpanaszolta, hogy mennyire fáj a füle és a torka... De ezt csak a végén, miután végigpuszilta hatszor a 9 hónapos lányomat :-(

Ilyenkor biztos hogy elkapta? Mennyi lehet a lappangási idő? Mivel tudnám erősíteni a pici immunrendszerét? Jaj olyan mérges vagyok unokatesómra...

Köszönöm a válaszokat


2013. febr. 16. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem derült ki a kérdésből, hogy mi a betegsége az unokatesódnak.a "fáj a fülem és torkom" nagyon sok betegségre utalhat,legyen akár vírusos,vagy egy teljesen ártalmatlan valami.Így nem is lehet megmondani pontosan mennyi a lappangás,mert lappangása csak a vírusos betegségeknek van.pl a bárányhimlőnek.

Ha pedig vírus volt,és elkapta a babád,akkor már a most elkezdett immunerősítés nem sokat ér.

2013. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet kapni vitamint

a legjobb talán nekünk legalábbis a vitacolan szirup.

azt nem tudom hogy ennyi idősen kaphatná-e már.

2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy mi baja van, orvosnál nem volt, csak annyit mondott hogy egy hete màr fáj a torka meg a füle
2013. febr. 16. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy elkapta, reméljük nem kapta el.

Ha vírus és mégis elkapta, akkor nem épp a legmegfelelőbb idő a multivitaminozásra, az inkább megelőzésként szolgál. Ha épp vírussal küzd a szervezete, akkor nem ajánlott a multivitamin fogyasztás.

Adjál neki C vitamint és sok gyümit, anyatejet (már ha anyatejes), szerintem most ennél többet nem tehetsz sajnos.

2013. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 16. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!