Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj ha egy baba...

Angyi3 kérdése:

Szerintetek baj ha egy baba átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5 hónapos,2,5 honapos kora óta átalussza az éjszakát.A minap egy ismeros anyuka akinek a babája gyakran ébred éjjel,azt mondta nekem hogy az nem jo hogy ha a baba nem kel fel éjjel,mert hogy ezt a vgédono mondta neki hogy 3 éves korig kell ébredni éjjel a gyereknek,szerintem az baromság,mi a véleméynetek?

2013. febr. 16. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni, biztos irigykedik. :) Nekem is átalussza a babám születése óta az éjszakákat. Miért lenne baj?
2013. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az apja .....Ne aggódj, én irigyellek!!!!
2013. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

micsoda?

jó nagy hülyeség,szerencséd hogy átalussza.

szerintem irigy az ismerősöd.

ha egy baba este megvan fürdetve,tiszta a pelus,jól van lakva és ez elég is neki miért ne aludhatná át az éjjelt?

szépen néznénk ki hogy még 3 évesen felébredne a lányom éjjelenként enni..max pisilni :)

de én pont benne vagyok a témában :)

3 éves kislány és 3 hónapos kisfiú anyukája

2013. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd egy irigy idióta,már ne haragudj meg.Nem fejtette ki miért gondolja ezt a baromságot?Örülj neki hogy átaludja,az én kisfiam is átaludja 4 hónapos kora óta,van aki babája az első naptól kezdve végigaludja.
2013. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság!
2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom,anyukák :) Hát dehogy hittem el neki tudom én hogy baromság ez de felbosszantott hát nehogymá még keltsem a gyereket orulok hogy alszik,,,és képzeljétek azt mondta hogy neki 30x ébred a babája na hát kérdezem én hogy ez a védono szerint ez bnormális?mert szerintem meg ez elég gáz..
2013. febr. 16. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Tipikus irigy anyuka.
2013. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Mondd neki hogy kezdjen el foglalkozni a babájával,tanítsa meg neki hogy éjszaka aludni kell.Sztem ott nagy gondok vannak ahol 30 szor felkel a gyerek éjszaka.Vagy nem adnak neki enni nappal,vagy vmi nagy gáz van a családi életben,ezt megérzi a gyerek is,és nyugtalanul alszik.A gyereknevelést nem 3 évesen kezdjük.Ezt nem mondta a nagyon értelmes védőnője?
2013. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj lányok hogy nagyon sok irigy anyuka van,na meg nagyon sok okos,én nem szolok bele senkinek a nevelésébe én se szeretem ha beleszolnak ha tanácsot kérek az más,de amikor ezzel jlonnek hogy ezt így jobb ugy jobb meg ok már ezt tudják mjeg azt tudják....
2013. febr. 16. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy baj:)Az a baj ha sokszor felé bred.Na akkor tutira valami baja van szegénykének
2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!