Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olyan etelt tudok...

Milyen olyan etelt tudok fozni a babanak amit lelehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
8 hos babamnak keresnek olyan receptet amibol sokat tudok fozni es letudom fagyasztani.Koszonom!

2013. febr. 17. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik főzelékét le tudod fagyasztani, mondjuk ha pürésítve van, akkor gusztusos is marad.

Én az hozzávalókat szoktam fagyasztani, pl megveszek egy sütőtököt, feldarabolom és lefagyasztom, meg a husi adagokat is, de frissen készítem el.

2013. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább alapanyagokat fagyasztottam, például céklát, hogy ne kelljen mindig kisadag miatt sütőt bekapcsolni. Husit cukkinit, sóskát kiporciózva, mindig azt és annyi vettem ki, amennyire szükség volt. De bármilyen ételt fagyaszthatsz neki, amit magatoknak is fagyasztanál.
2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Húslevesben főtt husi és minden leveszöldség egy kis vízzel folyékonyabbá téve, leturmixolva fagyasztás után is jó, legalábbis a babámnak már többször is bevált.

Szerintem más hasonló is jó lehet.

Ami viszont nekünk nem jött be: olyan ételek, amiben rizs is van, fagyasztás után kengedve pocsolyaízűek és rossz állagúak lettek.

2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kosznom a valaszokat:)
2013. febr. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!