Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ettől lehetne...

Szerintetek ettől lehetne majd hasmenése vagy hasfájása?

Figyelt kérdés
17 hós kislányom most evett egy kivi, banán pürét (gyümiből és nem bébiétel) és kb egy óra múlva ebédelünk. Csak az a gond, hogy elfelejtettem, hogy tejszínes gombaleves lesz. Adhatok neki vagy lesz ettől valami baj?
2013. febr. 18. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Magától a gombától lehet hasfájása. Én legalábbis ennyi idősen azt még nem adnék neki.

Amúgy az, hogy evett gyümiket és majd tejszínes lesz a leves, még nem biztos, hogy gondot okoz. Ez attól függ milyen a kis pocakja. Lányom pl. olyanokat tud néha összeenni, hogy csak nézek, és semmi baja. Én meg csak szimplán ránézek a paradicsomra és pl. tejre már rohanok is. :)

Na, szóval ezt nem lehet tudni, de biztos tudod, hogy a lánykád milyen "jellegű". Ha úgy érzed meghajtaná, ne add inkább neki.

2013. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért adsz neki ilyen sűrűn enni?

Ha most evett, akkor 1 óra múlva felesleges szerintem enni adni neki, mert nem lesz éhes.

A másik meg, hogy ennyi idősen én úgy tudom, hogy a gomba sem ajánlott, de te tudod.

Én nem adnék neki.

2013. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!