Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás, vagy arra hajlamos...

Ekcémás, vagy arra hajlamos babád bőrét testápolózod? Ha igen, milyet használsz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
en nagyon ritkán teszem fürdökádba, minden nap csak zuhanyoztatom de csak gyorsan, és könnyü hipp krémet használok. ez segített.
2013. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam ekcémás,neki reggel-este shea vajjal kenem a bőrét és natúr szappannal fürdik.Kenni kell mert nem szabad hogy száraz legyen a bőre,főleg télen.
2013. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erről a shea vajról hallottam, melyiket veszed? Hol?
2013. febr. 18. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Heim Pál saját zsírozójával kenem, nagyon jól hidratál.
2013. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És csak este kenjem? vagy hogy szoktátok?
2013. febr. 18. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:

bioderma atoderm testápoló vált be neki. ilyenkor télen kell nagyon odafigyelni rá, mert szárazzá válik rettentően a bőre és viszket, véresre tudja vakarni magát ha nem ezzel kenem. Más időszakban elég alkalmanként kenni, ilyenkor télen napi 2x legalább.

a víz mifelénk is túl kemény, rövid ideig hagyom pancsolni és ha rá tudom beszélni inkább csak zuhanyoztatom. 3 éves, sajna imád pacsálni...

2013. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel este testápolózom frezyderm babatejjel.
2013. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

vettem most tűzoltásnak gyógyszertári krémet.

még csak pár foltja van, remélem elmúlik a gyógykrém használatával együtt :S

2013. febr. 18. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyógyszertári semmit nemér: Linola Fett-et használjuk, fürdéshez az olajat és zuhanyszűrőnk van, a foltokra a krémet, a testére a testápolót.
2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,én az MMGOLD márkájú finomítatlan shea vajat használom és az egészségbolt.hu-n rendelem mindig.11 hónapja ezt használjuk és nagyon jó.Reggel-este kenem azokon a területeken ahol előjönne,ha látom hogy pirosodik akkor naponta többször is és így szép a bőre.
2013. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!