Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény torna, Veresegyház?...

Dévény torna, Veresegyház? Járt már valaki? Mennyi idő alatt hatásos?

Figyelt kérdés
Ára is érdekelne. Köszönöm
2013. febr. 18. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a veresegyházi Dévény érdekel...tapasztalatokat várnék :-)
2013. febr. 18. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem Veresegyházon, de mi jártunk! Fiam nagyon hipotón volt, 11 hónapig jártunk!

Áldom Dévény Annát, aki kidolgozta a módszert. Nagyon sok gyereken segít.

Nálunk 3000 forint egy óra!

2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon hatásos a módszer. Miskolcom kb 3000-3500 Ft egy óra. Az hogy mennyi idő alatt hatásos attól is függ milyen állapotban van a gyermek.
2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi jártunk, bár Szekszárdon. A kislányom nem tudott fordulni, pedig már több, mint egy hónapja próbálkozott, így inkább elvittük, hogy lássa szakember. Nagyon jó ötlet volt: mutatott pár gyakorlatot, jól átmozgatta, másnap fordult... :) Kiderült, hogy a fejét nem emelte, és valamiért nem jött rá, hogy az lenne a dolog kulcsa.

Pár hónapig mentünk, amíg minden mozgással behozta magát. Szerintem okos dolog, inkább kis korban korrigáljuk a hibát, mint hogy nagyobb korban, esetleg felnőttként komoly baj legyen.

2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzőt vagyok: ha jól emlékszem, 1 éve 4000 Ft volt 45 perc, most nem tudom mennyi. De megyünk hamarosan a kisfiammal is, neki a nyaka kényszertartásos kicsit. Nem hiszem, hogy drágult.
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia mi nyíregyházán jártunk, 4ezer volt. A mult héten engedtek el minket! 12-szer voltunk. A 11-ik alkalom után hozta be a lemaradását 1 hét alatt. Addig nem sok eredmény volt. Viszont mi jártunk a korházba is korai fejlesztőre és ott olyan jó gyakorlatokat mutattak, hogy én tanitottam meg négykézlábazni. A dévényen szerintem az izomzatait rakták rendbe. De csak ajánlani tudom.

És annyit tennék hozzá, hogy amelyik szülő látja a babáján, hogy valami nem oké egy picit is én elvinném, hogy nézzék meg rendben van-e minden. Az teljesen ingyen van. És kiderül, hogy van valami baj, vagy csak lusta a gyerek.

2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!