Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a babam szeklete...

Nem megy a babam szeklete rendszeresen! A tegnap egesz nap nem ment, ma pedig 2 ora fele, kupott adtam neki, a szeklete senem kemeny senem hig, mitol erolkodik megis kozben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Anyatejes?

Mert ha nem tápszeres, nem baj ha 2-3-4 nap kimarad.

2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyatejes is es tapszeres is, 5 hetes!
2013. febr. 18. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az anyatej van túlsúlyban szerintem nem gond, ha 24 óráig nincs széklete.

A kúphoz, hőmérőhöz stb. nagyon könnyen hozzá lehet szokni, ezeket végső esetben alkalmazd.

Nem biztos hogy a széklet miatt erőlködik, az ilyen picik még furán "tornáznak" szuszognak stb.

Próbálj te vmi székletlazítót (aszalt szilva, szilvalekvár pl.) fogyasztani, hátha azzal segítesz neki.

2013. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat az abaj , hogy a babam nem tornazik ilyenkor, hanem erolkodik, kipirosul az arca (3, 4 masadpercre) osszerancolja a szemoldoket,felhuzza a labait, van amikor 1 kicsit sir is, es ezt csinalja ha pukizik is, de nem ertem ,hogy minek, miert erolteti ha nem megy kemenyet a pocija!?
2013. febr. 18. 15:42
 5/5 anonim válasza:
ismeros a szitu, nalunk is ez volt, a gond az ha sokat kupozod rakattan nalunk ez volt, de 4-5 nap utan mikor folyton sirt v erolkodott es nem sikerult neki megesett a szivem rajta, a glicerin kup mindig segitett, persze epp sak egy kis darabkat tettem.....szerintem volt egy rossz elmenye es emiatt nem mer nyomni, mikor elolkodik torokbol nyom, nem ugy ahogy kellene. szerintem ha tapszert is kap, max 2-3 naponta ha nagyon kinlodik segits neki, sokszor az is segitseg, ha kibontod a pelusbol, kicsit tornaztatod a labait, simogatod a pocijat, h lassa h vele vagy es te segitesz.
2013. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!